ادغام HBO Max و Discovery Plus در سال 2023

برادران وارنر دیسکاوری سرانجام سرنوشت سرویس استریم HBO Max خود را که انتظار می رود با Discovery Plus ادغام شود، تعیین کرد.

پس از ادغام WarnerMedia و Discovery، شاهد شکل گیری Warner Bros بودیم. اکتشافات و سرویس پخش ناامیدکننده HBO Max در بلاتکلیفی قرار دارند. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سرانجام سرنوشت شبکه آنلاین HBO Max مشخص شد. برادران وارنر دیسکاوری در جلسه ای با سرمایه گذاران اعلام کرد که طبق انتظار کارشناسان، سرویس های استریم HBO Max و Discovery Plus ادغام خواهند شد و روند ادغام این دو سرویس استریم در تابستان 2023 آغاز خواهد شد.

سرویس پخش جدید در تابستان سال آینده در ایالات متحده راه اندازی می شود و سپس از اواخر سال 2023 وارد بازار آمریکای لاتین می شود. همچنین در بازارهایی که HBO Max از قبل راه اندازی شده است، شاهد راه اندازی استریم جدید خواهیم بود. خدمات در برادران وارنر کشف در اوایل سال 2024. در حال حاضر نام نهایی این سرویس استریم مشخص نیست، اما منابع نزدیک می گویند احتمالا نام HBO برای آن انتخاب نخواهد شد.

راینریا تارگرین جوان در والپیپر از سری خانه اژدها.

در حالی که قیمت این سرویس یکپارچه جدید هنوز اعلام نشده است، برادران وارنر. Discovery در حال حاضر در حال بررسی نسخه‌های اشتراک ماهانه مختلف این سرویس، مانند نسخه جدید بدون آگهی است و تمرکز اصلی این سرویس خواهد بود، اما آنها قصد دارند گزینه‌های دیگری مانند Explore یک نسخه رایگان و تجاری را ارائه دهند. همچنین به نظر می رسد که حداقل برخی از مصرف کنندگان ممکن است با افزایش قیمت مواجه شوند.

  عکس ها و مشخصات Ragphone 6 ایسوس توسط TENAA منتشر شد

منابع نزدیک به او می گویند که برادران وارنر. Discovery برنامه ای برای حفظ تبلیغات با تخفیف زیاد ندارد و قصد دارد قیمت ها را افزایش دهد، به ویژه در مناطق بین المللی که شاهد هزینه های ماهانه بسیار کمتر نسبت به سایر بازارها و همچنین افزایش قیمت در دوره های زمانی هستیم. سپس سوالی در مورد هزینه مهاجرت مشترکین به سرویس پخش دیسکاوری پلاس که اشتراک کمتری دارد پرسیده شد.

WarnerMedia Discovery پاسخ داد که برای مدتی برنامه ریزی کرده است تا به این مشترکین قیمت های پایین تری ارائه دهد. بدیهی است در مدت زمان کوتاهی، مشترکین باید هزینه های ماهانه بیشتری را پرداخت کنند. با این حال، برادران وارنر. دیسکاوری قصد دارد در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری در مورد این سرویس استریم منتشر کند. در حال حاضر سرویس پخش HBO Max، شبکه HBO و سرویس Discovery Plus در مجموع 92.1 میلیون مشترک دارند، اما این آمار به طور جداگانه منتشر نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید