اشاره احتمالی اسکار آیزاک به تایید قریب الوقوع فصل دوم سریال شوالیه ماه

به تازگی اسکار آیزاک بازیگر نقش شوالیه ماه و محمد دیاب کارگردان سریال شوالیه ماه در مصر دیده شده اند تا شایعات فصل دوم این سریال بیشتر شود.

سریال Moon Knight در ماه مه به پایان رسید و از آن زمان طرفداران منتظر معرفی فصل دوم این سریال بودند، اما در کامیک کان امسال سن دیگو این اتفاق نیفتاد و اکنون طبق گفته جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونشایعات مربوط به فیلمبرداری فصل دوم سریال «شب مهتاب» قوت گرفته است. به تازگی محمد دیاب، تهیه کننده و کارگردان سریال و همچنین اسکار آیزاک، بازیگر نقش شوالیه ماه، در ویدئویی که در TikTok منتشر شده است، با هم در مصر دیده شده اند که ظاهرا ساخت دومین سریال را تایید می کند. فصل از سری شوالیه ماه

ابتدا این طرفدار به فصل دوم سریال اشاره می کند و سپس دیاب را می بینیم که به Moon Knight اشاره می کند و سپس اسکار آیزاک دیده می شود که می گوید چرا آنها باید در قاهره باشند. البته استودیو مارول هنوز به طور رسمی ساخت فصل دوم سریال شوالیه ماه را تایید نکرده است، اما می توان انتظار داشت که در D23 امسال شاهد انتشار اطلاعات جدیدی از فیلم ها و سریال های آینده دنیای سینمایی مارول باشیم. ماه آینده برگزار می شود. در هر صورت با توجه به صحنه بعد از پایان سریال، ساخت فصل دوم سریال شب ماه نمی تواند اتفاق چندان غافلگیرکننده ای باشد.

اسکار آیزاک، ایتان هاوک، تو حرف نمیزنی، گاسپار اولیل، ای. موری آبراهام (صداگذاری)، لوسی تاکری و زعفران هاوکینگاز جمله بازیگرانی هستند که در سریال شوالیه ماه حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. محمد دیاب، جاستین بنسن و آرون مورهد، آنها کارگردانی سریال شوالیه ماه را بر عهده خواهند داشت، دیاب علاوه بر کارگردانی، نمایشگر سریال شوالیه ماه نیز هست. هم جرمی اسلیترنویسنده مجموعه آکادمی چتر، مسئولیت نگارش فیلمنامه سریال شوالیه ماه را بر عهده دارد و همچنین به عنوان سرپرست تیم نویسندگی آن سریال نیز فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید