اعلام شروع پشتیبانی cross-play برای F1 22

Codemasters اعلام کرده است که طرفداران چه زمانی باید انتظار داشته باشند که cross-play در F1 22 فعال شود.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که استودیو Codemasters EA از آغاز پشتیبانی کراس پلتفرم از F1 22 تا پایان آگوست خبر داده است. این ویژگی امکان تجربه بازی با کاربران را در پلتفرم های دیگر در پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس ارائه می دهد ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه شخصی (در استیم و اوریجین) را ممکن می سازد. قبل از آن، بازیکنان می‌توانند بین 5 تا 7 آگوست (14 تا 16 اوت) و 12 تا 14 آگوست (21 تا 23 اوت) روی تمام پلتفرم‌های ذکر شده کراس پلی را آزمایش کنند.

حالت‌های مسابقه اجتماعی و شغلی دو نفره در این دوره آزمایشی قابل بازی خواهند بود. لی مادرمدیر ارشد نوآوری F1 22، اظهار داشت: «ویژگی cross-play همه بازیکنان ما را گرد هم می‌آورد و به آنها اجازه می‌دهد بهترین راننده را در همه پلتفرم‌ها تعیین کنند. کراسپلی همچنین امکان رقابت بهتر را فراهم می کند تا بازیکنان بتوانند شانس برابری برای پیروزی در مقابل سایر حریفان داشته باشند.”

در کنار یافتن حریفان، بازیکنان می توانند یک جلسه یا جلسه ترتیب دهند و از گزینه دعوت از دوستان برای دعوت کاربران از پلتفرم های دیگر استفاده کنند. هنگام مکث در طول مسابقات، می‌توانید از گزینه Invites & Requests نیز برای پذیرش درخواست‌های کاربران استفاده کنید. البته گزینه ای برای غیرفعال کردن قابلیت cross-play و تلاش برای بازی با بازیکنان از همان پلتفرم وجود دارد. F1 22 اخیراً به‌روزرسانی جدیدی دریافت کرده است که مسیر Portimao و سایر پیشرفت‌ها را به همراه داشته و بسیاری از باگ‌ها را برطرف کرده است.

  "OnePlus Rolling 2 Pack-Man Edition" ارائه شده است. یک گوشی زیبا برای گیمرهای مسن

دیدگاهتان را بنویسید