انتشار تریلر جدید انیمه Chainsaw Man اعلام ماه پخش

امروز استودیو Mapa تریلر جدید و رسمی انیمه Chainsaw Man را منتشر کرد که در انتهای تریلر ماه پخش این انیمه نمایش داده می شود.

مطابق با جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدید و رسمی انیمیشن Man Chainsaw Man منتشر شد. استودیو Mapa امروز این تریلر را منتشر کرد، در طول تریلر شاهد تصاویر بیشتری از اتفاقات انیمه Chinasa Man هستیم که بدون شک با خشونت و کیفیت بالا می تواند طرفداران مانگای خود را به وجد بیاورد. در طول تریلر، می توانید ببینید که دنجی پس از کشته شدن برای کشتن شیاطین به یک مرد اره برقی تبدیل می شود و ماکیما یکی دیگر از شخصیت های اصلی انیمه Chainsaw Man است که می توانید ببینید.

تریلر جدید انیمیشن Man Chainsaw Man را در یوتیوب تماشا کنید

همچنین در پایان تریلر، Mapa تایید کرد که انیمه Chainsaw Man قرار است در اکتبر سال جاری (مهر یا آبان) پخش شود، اما تاریخ دقیق تری در حال حاضر اعلام نشده است. مانگای Chainsaw Man توسط Tatsuki Fujimoto ساخته شد و اولین بار در سال 2018 منتشر شد. این مانگا به سرعت تبدیل به موفقیت شد و اکنون Mapa در حال ساخت یک اقتباس سریالی از این مانگای محبوب است.

وقایع مانگای چینسا من در دنیایی اتفاق می افتد که شیاطینی که از ترس انسان ها شکل گرفته و خلق شده اند به انسان ها صدمه می زنند و سعی می کنند آنها را نابود کنند. علاوه بر این، انسان ها توانایی ایجاد قرارداد با Ohmrins را دارند. دنجی، یک مرد جوان افسرده، سعی می‌کند با فروش چند عضو بدنش و کار کردن به عنوان یک شکارچی شیطان، بدهی یاکوزای پدر مرحومش را بپردازد.

  تصاویر رسمی «وان پلاس اس» و «رولینگ سی ای 2 لایت» منتشر شد.

دنجی صاحب سگی به نام پوچیتا است که در واقع شیطانی است که با اره های برقی شناخته می شود و پس از کشته شدن دنجی توسط شیاطین و زخمی شدن پوچیتا توسط یارانش که به او خیانت کردند، آن دو به توافق رسیدند که با یکدیگر ترکیب شوند و اکنون دنجی ترکیبی از مرد و شیطان با قدرت یک اره برقی به دنیا باز می گردد. ریو ناکایاما و ماکوتو ناکازونو کارگردانی و هیروشی سکو فیلمنامه انیمه مرد اره برقی را می نویسد.

دیدگاهتان را بنویسید