بازی Stray Half View – زومجی

با انتشار بازی Stray، Annapurna Interactive به گیمرها اجازه داد تا آینده غم انگیزی را در قالب یک گربه زیبا کشف کنند. با پروفایل جدید زومجی همراه باشید.

آثاری که خارج از فضای تولید بازی های AAA خلق می شوند، گاهی اوقات می توانند با ایده ها و جذابیت های خاص خود توجه بازیکنان را به خود جلب کنند. در عین حال، اگر مخاطب تصمیم به انجام یک بازی ویدیویی بگیرد و سپس از نتیجه آن ناامید شود، بیش از حد معمول در اظهار نظر منفی خود جدی خواهد بود. اما وقتی یک بازی مستقل یا AA هم بازیکنان را جذب می کند و هم می تواند آنها را سرگرم کند، ناگهان نام آن را بر سر زبان بسیاری از گیمرها می بینیم.

استری از همان ابتدا با انتخاب یک گربه به عنوان شخصیت اصلی و نشان دادن فضای کنجکاو به مخاطب، باعث شد تعداد قابل توجهی از بازیکنان بخواهند دوری از این بازی را تجربه کنند. بنابراین، چه خوب است که این شغل در نهایت ارزش امتحان کردن را دارد. با بردن ما به محیط هایی که آینده ای تاریک را به تصویر می کشد. در Stray، یک گربه به آرامی دنیای عجیبی پر از ربات های هوشمند و موجودات خطرناک را کشف می کند.

زومجی در قسمت جدید برنامه ویدیویی نیم نگاهی به تجربه قسمت هایی از چند مرحله مختلف بازی Stray می رود; بنابراین، بدون اینکه مستقیماً گیم پلی کلی را خراب کنید، سیستم ها و اتمسفرهای مختلف گیم پلی آن را بررسی کنید.

برای حمایت از زومجی، لطفا ویدیوی یوتیوب را تماشا کنید

  Vivo X Fold ارائه شده است. پرچمدار تاشو با دو نمایشگر 120 هرتزی

دیدگاهتان را بنویسید