تریلر جدید FIFA 23 با تمرکز بر حال و هوای ورزشگاه و مسابقات

الکترونیک آرتز تریلر جدیدی از بازی FIFA 23 منتشر کرده است که مواردی مانند جو کلی استادیوم و بازی ها و برخی تصاویر از نسخه جدید فیفا را نشان می دهد.

EA اخیرا به طور مرتب ویدیوهای گیم پلی FIFA 23 را منتشر می کند و امروز تریلر جدیدی از این بازی منتشر شد که تمرکز آن نشان دادن پیشرفت هایی است که این نسخه در زمینه جو کلی مسابقات و استادیوم ها دارد. و همچنین جلوه های بصری مربوط به آنها. در زیر می توانید تریلر را تماشا کنید:

دانلود ویدیو آپارات

از جمله پیشرفت هایی که در این ویدئو به آن اشاره شده است می توان به چمن موجود در ورزشگاه ها اشاره کرد. به گفته سازندگان، در فیفا 23 چمن طبیعی‌تر از همیشه به تصویر کشیده می‌شود و به عنوان مثال، اگر بازیکنی گلی بزند که آثاری از زانوهایش روی چمن باقی بماند، جای او تا پایان بازی روی چمن مشخص می‌شود. . یکی دیگر از مواردی که در ورزشگاه ها بهبود یافته، تور دروازه است و انیمیشن های مرتبط با آن به صورت طبیعی و نزدیک به واقعیت طراحی شده اند.

نکته بعدی که در تریلر جدید به آن اشاره شده، جو و نحوه ارائه مسابقات در استادیوم های مختلف بازی است. به عنوان مثال، قبل از شروع مسابقه شاهد جمع شدن هواداران در اطراف استادیوم خواهید بود و EA سعی کرده یک تجربه واقعی از مسابقه را به این شکل به تصویر بکشد.

در فیفا 23 داوران زن نیز حضور پررنگ تری در بازی خواهند داشت و درست مانند دنیای واقعی فوتبال، این امکان وجود دارد که داوران زن برخی از مسابقات مربوط به فوتبال مردان را قضاوت کنند. ترینر گزینه ای است که با فعال کردن آن در فیفا، بازیکنان می توانند تمریناتی را در حین انجام بازی ببینند و در نسخه جدید، طراحی ترینر بازی دستخوش تغییراتی شده است تا آموزش های بهتر و دقیق تری به بازیکنان ارائه شود.

  اپل iOS 15.4.1 و iPadOS 15.4.1 را برای رفع مشکل باتری منتشر کرده است

پیشرفت های بصری بازی شامل موارد دیگری نیز می شود. برای مثال تماشاگران در FIFA 23 با جزئیات و تنوع بیشتری طراحی شده اند و احتمالا کمتر شاهد چهره های تکراری در بین آنها خواهیم بود. علاوه بر این، دوربین بازی نیز تغییر کرده است و به عنوان مثال ضربات گل یا کرنر با زاویه دوربین جدید و سینمایی تر انجام می شود تا شبیه تجربه ارائه شده در هنگام تماشای فوتبال واقعی باشد. به همین ترتیب، زوایای دوربین جدیدی را در تایم لپس های مرتبط با هدف خواهیم دید و حتی اطلاعاتی مانند سرعت شلیک یا فاصله از هدف نیز نمایش داده می شود.

آخرین موردی که در ویدیوی گیم پلی امروز به آن اشاره شد، اضافه شدن تشویق های جدید پس از گل است که بازیکنان می توانند پس از به ثمر رساندن گل انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید