معرفی سرآشپز جنایتکار در تریلر جدید بازی Saints Row

استودیو Volition تریلر جدیدی از بازی Saints Row منتشر کرد که در آن شاهد معرفی یک سرآشپز خلافکار به نام کوین هستیم.

ریبوت Saints Row اواخر این ماه منتشر می شود و با نزدیک شدن به تاریخ انتشار، استودیو Volition و Deep Silver اطلاعات و دموهای بیشتری از بازی اکشن ماجراجویی جهان باز را به طرفداران ارائه می دهند. حالا این استودیو تریلر جدیدی از Saints Row منتشر کرده است که در آن شاهد معرفی شخصیت جدیدی به نام کوین هستیم.

کوین در واقع یک سرآشپز حرفه ای در سطح جهانی است که یک جنایتکار حرفه ای نیز هست. کوین در بازی Saints Row نقش پل ارتباطی بین افراد مختلف را ایفا می کند و می تواند با ارتباطات و مهارت های خود توجه آنتاگونیست اصلی بازی Santo Ileso را به خود جلب کند.

تصاویری از راه اندازی مجدد Saints Row

استودیوی بازی سازی Volition در مورد شخصیت کوین می گوید: «یک افسانه آشپزی که عنصر مخفی آن جنایت است. رفتار کوین بر اساس عشق خواهد بود مگر اینکه از جانب او باشد [خط قرمز] “دوستانش، صلیب.”

همچنین تایید شده است که نقش کوین را گرگ چون بازی خواهد کرد. بازیگر نقش تاکایوکی یاگامی در داوری و قضاوت گمشده، یو نانبا در یاکوزا: مانند اژدها و رز در Valkyria Chronicles 4. دیپ سیلور علاوه بر فاش کردن شخصیت کوین، مصاحبه کوتاهی با گرگ چون منتشر کرد و در مورد نقش خود توضیح داد. در راه اندازی مجدد ردیف Saints.

دانلود ویدیو آپارات

بازی Saints Row قرار است در تاریخ 1 سپتامبر (23 آگوست) سال جاری بر روی پلتفرم رایانه های شخصی، گوگل استادیا و کنسول های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس عرضه شود. Xbox Series S منتشر خواهد شد.

  تصاویر رسمی «وان پلاس اس» و «رولینگ سی ای 2 لایت» منتشر شد.

نظر شما در مورد این شخصیت جدید و اخبار بازی Saints Row چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید