پایان دوستی برندان گلیسون و کالین فارل در اولین تریلر Banshees of Inisherin

سرچ لایت پیکچرز اولین تریلر درام Banshees of Inisherin به نویسندگی و کارگردانی مارتین مک دونا را منتشر کرد.

در اخبار اخیر سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که Searchlight Pictures اولین تریلر Banshees of Inisherin را به اشتراک گذاشته است. یک فیلم درام است برندان گلیسونبازیگر برنده جایزه امی کالین فارلبازیگر برنده گلدن گلوب در آن به ایفای نقش می پردازد که 21 اکتبر (29 مهر) اکران می شود. مارتین مک دونا، پیتر چرنین و گراهام برودبنت آنها به عنوان تهیه کننده فیلم کار می کنند.

Banshees of Inisherin نشانگر همکاری دیگری برای برندان گلیسون و کالین فارل است که در کمدی سیاه مارتین مک دونا در سال 2008 بروژ بازی کردند. تریلر فیلم The Unseen Ghosts شخصیت پادریک را نشان می دهد که پس از حمله سرد توسط بهترین دوستش بهت زده شده است. تریلر تمام راه‌هایی را نشان می‌دهد که پادریک برای اصلاح رابطه‌اش با دوست قدیمی‌اش به آن متوسل می‌شود.

دانلود از آپارات

در خلاصه داستان Banshees of Inisherin آمده است: «این فیلم ماجراهای دو دوست قدیمی به نام‌های پادریک و کولم را در جزیره‌ای دورافتاده در سواحل غربی ایرلند دنبال می‌کند. زمانی که کولم به طور ناگهانی به دوستی خود با پادریک پایان می دهد، آنها در شرایط سختی قرار می گیرند. با کمک خواهرش سیوبهان و یک ساکن جزیره جوان به نام دومینیک، یک پادریک شوکه شده سعی می کند رابطه خود را با دوستش اصلاح کند و به طرز بدی شکست می خورد. اما تلاش‌های مکرر پادریک فقط اوضاع را بدتر می‌کند و وقتی کولوم به ناچار تهدید می‌کند، اوضاع به سرعت از کنترل خارج می‌شود و عواقب غم‌انگیزی دارد.»

  اعلام تاریخ انتشار فصل دوم سریال Fate: The Winx Saga در نتفلیکس

کارگردان برنده جایزه اسکار مارتین مک دونا، که بیشتر به خاطر کارگردانی در بروژ، هفت روانی و سه بیلبورد خارج از ابینگ، میسوری، نویسندگی و کارگردانی شناخته شده است. او فیلم Banshees of Inisherin را کارگردانی کرد. برندان گلیسون، بازیگر هری پاتر، کالین فارل، بازیگر بتمن، بری کیوگانبازیگر Eternals و ناشنوا بودنبازیگر The Better Call Saul در این فیلم درام ایفای نقش می کند.

دیدگاهتان را بنویسید