کمبود سخت افزار جدید نینتندو در سال جاری

Shuntaro Furukawa، رئیس نینتندو، در مصاحبه جدید خود گفت که حداقل امسال هیچ خبری مبنی بر معرفی سخت افزار جدید این شرکت وجود نخواهد داشت.

وب سایت Nikkei در مقاله جدید خود به ارزیابی گزارش مالی اخیر نینتندو پرداخته است که فروش نرم افزاری و سخت افزاری محصولات این شرکت در دوره سه ماهه منتهی به ژوئن 2022 را توضیح می دهد. ، اولویت این شرکت تولید کنسول نینتندو سوییچ کافی برای پاسخگویی به نیازهای بازار است و در نتیجه برنامه ای برای عرضه سخت افزار جدید حداقل تا سال 2022 وجود نخواهد داشت.

Shuntaro Furukawa، رئیس نینتندو، در مصاحبه ای با این مجله گفت: “به طور کلی، ما موجودی خود را در طول تابستان افزایش می دهیم تا برای دوره اوج فروش خود در ماه های منتهی به پایان سال آماده شویم. اما در تابستان امسال به دلیل محدودیت‌های موجود نمی‌توانیم این کار را انجام دهیم.»

کنسول نینتندو سوییچ قدیمی

Furukawa در ادامه توضیح داد که در هر صورت، این شرکت به دنبال فروش 21 میلیون کنسول نینتندو سوییچ تا پایان سال مالی خود در مارس 2023 است، اما آینده وضعیت تامین سخت‌افزار هنوز نامشخص است.

نینتندو نوامبر گذشته اعلام کرد که هنوز در حال رایزنی داخلی برای تعیین زمان طراحی و عرضه سیستم نسل بعدی خود است. علاوه بر این، گفته می شود سوییچ هنوز در میانه عمر مفید خود قرار دارد و با معرفی مدل جدید OLED، یک دوره توسعه نرم افزاری 6 ساله در نظر گرفته شده است.

نینتندو در سه ماهه قبل بیش از 3.43 میلیون نسخه از نینتندو سوییچ فروخت که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته نزدیک به یک میلیون واحد کاهش داشت. در حال حاضر مجموع فروش کنسول نینتندو سوییچ به 111.08 میلیون دستگاه رسیده است.

  Galaxy E 03 Core معرفی شد. گوشی ارزان قیمت جدید سامسونگ

در نهایت، نظرات خود را در مورد آن با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید