آزاد کردن 100 حافظه اضافی در Xbox Series S

کیت توسعه نرم‌افزار جدید Xbox Series S 100 مگابایت حافظه اضافی در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد که به بهبود عملکرد بازی کمک می‌کند.

Xbox Series S از زمان عرضه خود یک جایگزین اقتصادی برای Xbox Series X بوده است. اگرچه این کنسول به بازیکنان اجازه می دهد تا بازی های نسل نهم را با وضوح 1080p تجربه کنند، اما در طول سال ها با توسعه دهندگان با مشکلات حافظه مواجه شده است. در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که مایکروسافت یک SDK جدید برای رفع برخی مشکلات به توسعه دهندگان ارائه کرده است.

همانطور که در ویدیوی زیر نشان داده شده است، SDK جدید به توسعه دهندگان بازی Xbox Series S “100 مگابایت حافظه اضافی” می دهد. این باید به “بهبود عملکرد گرافیکی تحت محدودیت های حافظه” کمک کند. تغییرات جدید همچنین تخصیص بسیار کندتر آدرس های مجازی گرافیکی را در مقایسه با آدرس های مجازی غیر گرافیکی برطرف می کند. مشخص نیست که این تغییرات تا چه اندازه عملکرد عناوین فعلی ایکس باکس را هنگام اجرا بر روی کنسول Xbox Series S بهبود می بخشد، اما مطمئناً بدون تأثیر نیست.

دانلود از آپارات

با توجه به اینکه Xbox Series S دارای 10 گیگابایت رم GDDR6 در مقایسه با 16 گیگابایت رم Xbox Series X است که تنها 8 گیگابایت آن به بازی ها اختصاص دارد، آزاد کردن مقداری حافظه اضافی برای توسعه دهندگان مفید خواهد بود. طرفداران باید منتظر بروزرسانی های نرم افزاری بیشتری برای کنسول سری ایکس باکس در ماه های آینده باشند.

  فایل سیستم عامل سامسونگ تایزن برای همیشه بسته شد!

دیدگاهتان را بنویسید