انتشار محتوای جدید بازی Diablo Immortal هر دو هفته یکبار

بلیزارد نحوه انتشار محتوای جدید برای Diablo Immortal را اعلام کرده است که شامل برنامه ریزی برای انتشار محتوای جدید هر دو هفته یکبار است.

استودیو بلیزارد در یک پست وبلاگی اعلام کرد که محتوای جدید Diablo Immortal به دو صورت عرضه خواهد شد: اول، به‌روزرسانی‌های کوچک که شامل فصل‌های Battle Pass و رویدادها و ویژگی‌های درون بازی است، و دوم، به‌روزرسانی‌های عظیم که شامل ویژگی‌های جدید بازی و توسعه‌دهندگان رایگان است. تاریخ. این شرکت می گوید:

توجه به این نکته مهم است که همه محتوای اعلام شده به طور انحصاری در یک به‌روزرسانی اصلی یا جزئی منتشر نمی‌شوند و ممکن است در مواقعی منتشر شوند که به کیفیتی که کاربران ما شایسته آن هستند برسد.»

آپدیت فصل سوم و نبرد پاس جدید بازی Diablo Immortal با نام جنبه عدالت در 13 اوت (4 مرداد) منتشر شد. نسخه رایگان Battlepass Season 3 شامل چالش هایی به ارزش 40 رتبه (رتبه) و جوایزی مانند جواهرات افسانه ای، دسته شمشیر و تاج های جدید است. همچنین دو نسخه پولی از این Battle Pass وجود دارد.

اولین Battle Pass پولی به نام Empowered Battle Pass شامل تمامی رتبه های نسخه رایگان می شود و در عین حال قدرتمندتر شده است. این بدان معناست که در هر رتبه به بازیکن پاداش بیشتری می دهد. خریداران می توانند زیور آلات طلای Aspect of Justice را در رتبه یک و زینت سپر درخشان Aspect of Justice را در رتبه چهل دریافت کنند.

Diablo Immortal بعد از نبرد فصل 3

دومین Battlepass غیر رایگان با نام گذرنامه نبرد قدرتمند Collector’s شامل تمام پاداش‌ها و رتبه‌های اولین Battle Pass پولی است، اما شامل محتوایی مانند قاب آواتار جنبه عدالت، دکوراسیون پورتال و ده ارتقا رتبه است که همه آنها از ابتدای خرید در دسترس خواهند بود. . فصل سوم این اثر تا 10 سپتامبر در دسترس خواهد بود.

  خدمات و کیفیت بروکر آلپاری را بررسی کنید

فصل سوم شامل حملات روزانه Wrathborne در ساعت 12:00 به وقت سرور خواهد بود که بازیکنان با شکست دادن شیاطین به لوازم جانبی دسترسی پیدا می کنند و سه نفری که بیشترین آسیب را به دشمنان وارد می کنند، شش Enchanted Dust را نیز دریافت خواهند کرد. رویداد ماه گرسنگی جولای نیز از 21 تا 24 آگوست (12 تا 15 اوت) بازخواهد گشت.

لینک دانلود ویدیو آپارات

در مورد به روز رسانی ویژگی ها، بلیزارد قصد دارد روند را ساده تر کند Warband را ساده کنید. این کار با اجازه دادن به بازیکنان برای مشاهده آنلاین بودن اعضای Warband و مشاهده فعالیت فعلی درون بازی خود از منوی Warband انجام می شود. همچنین امکان رای دادن به حذف بازیکن از حزب یا گروه حمله معرفی شده است. هنگامی که بازی تشخیص دهد که بازیکنی غیرفعال است، به طور منظم لیست انتظار را به تعویق می اندازد، یا درگیر سایر فعالیت های درون بازی است، بازیکنان می توانند به حذف آنها رای دهند.

بلیزارد در 8 آگوست (30 ژوئیه) اعلام کرد که این بازی از زمان انتشار در 12 ژوئن (2 ژوئن) برای رایانه های شخصی و تلفن های همراه بیش از 30 میلیون بار دانلود شده است. طبق گزارش Sensor Tower، نسخه موبایلی Diablo Immortal تنها در 8 هفته بیش از 100 میلیون دلار درآمد داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید