بازسازی دنیای The Rings با Unreal Engine 5 توسط طرفداران

کانال یوتیوب Enfant Terrible اخیرا با پخش ویدیویی دو دقیقه ای ما را وارد دنیای جذاب سریال ارباب حلقه ها کرد.

بدون شک بسیاری از افرادی که در رسانه های مختلف هنری دست دارند حداقل یک بار نام کتاب ارباب حلقه ها را شنیده اند. بسیاری از بینندگان دیگر نیز با دیدن سریال ارباب حلقه ها عاشق این سریال شدند. طرفداران فانتزی خاطرات خوبی از ارباب حلقه ها دارند.

در اخبار بازی های ویدیویی، یک کانال یوتیوب به نام Enfant Terrible اخیرا ویدیویی توسط طرفداران ارباب حلقه ها منتشر کرده است. این ویدیو بازسازی دنیای این مجموعه را بر روی موتور گرافیکی قدرتمند Unreal 5 نشان می دهد که دوستان عزیز می توانید فیلم پخش شده را در زیر مشاهده کنید.

دانلود ویدیو آپارات

همانطور که شما معمولی های زومجی در بالا دیدید، در این تریلر مفهومی ما وارد دنیای ایجاد شده توسط جی. آر آر تالکین (مجموعه ساز) و مکان های مختلف آشنا و شگفت انگیز را ببینید. به گفته منتشر کننده ویدیو، هنرمندان مختلفی در ساخت این ویدیو مشارکت داشته اند.

تصویر بازسازی دنیای ارباب حلقه ها در Unreal Engine 5

جالب اینجاست که کانال Enfant Terrible در گذشته کاری مشابه انجام داده است. این کانال با بازسازی بازی Bloodborne در Unreal Engine 5 خاطرات زیادی را برای طرفداران این اثر از Studio From Software زنده کرد. این اتفاق قطعا توسط طرفداران به عنوان یک رویداد بسیار مثبت شناخته می شود. علاوه بر کمک به تخیل، تماشای دنیای فانتزی مورد علاقه ما با جزئیات بصری با کیفیت بالا بدون شک برای بسیاری از افراد لذت بخش است.

همانطور که احتمالا می دانید، در گذشته هنرمند دیگری به نام توماس ریپول او محیط درون بازی Mirror’s Edge را روی این موتور گرافیکی بازسازی کرد.

  اولین تصاویر از لپ تاپ «Galaxy Book Pro 2 360» منتشر شد.

نطر شما چی هست؟ سریال ارباب حلقه ها را دیده اید؟ نظرات خود را با زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید