بالاخره قابلیت بزرگنمایی ویدیو به اندروید یوتیوب اضافه شد


خرید بلیط هواپیما از Safarmarket

یوتیوب در مورد افزودن ویژگی‌های جدید به برنامه‌های تلفن همراه خود بسیار محتاط است، ابتدا آنها را در بخش ویژگی‌های آزمایشی آزمایش می‌کند و سپس آن‌ها را در برنامه اصلی قرار می‌دهد. در همین راستا، به تازگی قابلیت جدیدی به این بخش اضافه شده است و برخی از کاربران اشتراک پریمیوم این امکان را دارند که با حرکت انگشت خود روی ویدیوها زوم کنند و برخی از آنها را از نزدیک ببینند. بزرگنمایی در یوتیوب موبایل مانند یک عکس است و می توانید با باز کردن دو انگشت روی صفحه این کار را انجام دهید. با دی جی همراه باشید.

یوتیوب برای اندروید

البته شایان ذکر است که این قابلیت بزرگنمایی جدید با ژست قبلی متفاوت است که به همه کاربران، رایگان یا ممتاز، امکان تماشای ویدیو را به صورت تمام صفحه با کشیدن دو انگشت می داد. قابلیت جدید فقط برای نسخه اندروید یوتیوب و فقط برای کاربران پریمیوم در دسترس است و اگر شما هم جزو کسانی هستید که اشتراک پولی دارید می توانید از تنظیمات پروفایل آن را فعال کنید.

ارتقاء ویدیو تا اول سپتامبر به صورت آزمایشی در دسترس خواهد بود و پس از آن انتظار می‌رود به طور رسمی اعلام شود یا در صورت وجود مشکلات عملکرد، تاریخ انتشار بعدی اعلام خواهد شد. هنوز اطلاعاتی در مورد اینکه آیا این ویژگی برای کاربران رایگان در دسترس خواهد بود یا خیر، منتشر نشده است.

آن را بگذار


  شیائومی گوشی ارزان قیمت Redmi 10C را معرفی کرد

دیدگاهتان را بنویسید