راه اندازی آزمایشی خانوادگی Game Pass برای کاربران در کلمبیا و ایرلند

برخی از کاربران اکنون به اشتراک خانوادگی دسترسی دارند که به حداکثر 4 بازیکن در همان منطقه اجازه می دهد تا با خرید اشتراک Xbox Game Pass Ultimate به محتوا دسترسی داشته باشند.

مایکروسافت یک طرح جدید GamePass را برای Xbox Insiders در کلمبیا و ایرلند معرفی کرده است که به GamePass Ultimate اجازه می دهد بین چندین بازیکن به اشتراک گذاشته شود. در این طرح حداکثر 4 نفر می توانند از اشتراک بهره مند شوند که هر کدام به صورت جداگانه به محتوا دسترسی دارند. اگرچه مایکروسافت به طور رسمی این موضوع را تایید نکرده است، اما این طرح همان اشتراک خانوادگی Xbox Game Pass است که در اوایل امسال شایعه شده بود.

خودی‌ها در کلمبیا و ایرلند می‌توانند از فروشگاه مایکروسافت بازدید کنند و طرح Xbox Game Pass – Insider Preview را خریداری کنند. بازیکنان معمولی نیز می توانند برای شرکت در این طرح دعوت شوند، اما باید یک حساب کاربری در همان منطقه با دارنده حساب اصلی داشته باشند. پیش‌نمایش طرح خانوادگی Xbox Game Pass زمان ثبت‌نام محدودی دارد و زمان باقی‌مانده اشتراک کاربران را به طرح جدید تبدیل می‌کند.

اگر اشتراک فعال Game Pass Ultimate به مدت یک ماه دارید، می توانید به مدت 18 روز از طرح خانواده استفاده کنید. باید بدانید که امکان بازگشت به طرح قبلی وجود ندارد و خودی ها تا زمان اتمام طرح خانواده نمی توانند به طرح قبلی برگردند. اعضای Xbox All Access نیز به پیش نمایش Game Pass Family Plan دسترسی ندارند.

در حال حاضر طرح خانواده دارای مشکلات متعددی است که از جمله می توان به این موضوع اشاره کرد که کاربران دارای اشتراک گیم پس فعال پس از پذیرش دعوت نامه برای طرح جدید با خطا مواجه می شوند. همچنین، اعضای خانواده ممکن است پس از اضافه شدن به گروه، ایمیل عضویت در طرح را دریافت نکنند. بازیکنان باید انتظار داشته باشند که جزئیات بیشتری در مورد این طرح در ماه های آینده منتشر شود. به خصوص که گزارش ها از انتشار جهانی آن در پاییز 2022 صحبت می کنند.

  نمایش لباس Iron Heart به عنوان یک شرور سریال در تصاویر جدید Ironheart مارول

دیدگاهتان را بنویسید