قیمت پایه آیفون 14 اعلام شد

قیمت پایه آیفون 14 اعلام شد

شایعات حاکی از آن است که نسل جدید گوشی های هوشمند آیفون همانند نسل قبلی خود با قیمت پایه 799 دلار وارد بازارهای جهانی خواهد شد. به گزارش منابع خبری مختلف، اپل هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت آیفون 14 ندارد، لازم به ذکر است که هدف اصلی اپل از عرضه نسل جدید آیفون در واقع افزایش خرید این محصول است.

دلیل ثابت ماندن قیمت نسخه پایه آیفون 14 نسبت به نسل قبل

چند سالی است که بازار جهانی گوشی های هوشمند با مشکلات بزرگی دست و پنجه نرم می کند و این مشکل باعث ایجاد اختلال اساسی در روند فروش شرکت های بزرگ تولید کننده گوشی های هوشمند و گجت ها شده است. با در نظر گرفتن این مشکل، اپل خود را با شرایط فعلی وفق داده و به همین دلیل تصمیم گرفت که قیمت نسخه پایه آیفون 14 را تغییر ندهد، همچنین به جرات می توان گفت که منبع این خبر یکی از موسسات مالی بزرگ است. در ایالات متحده.

همانطور که گزارش شده، به نظر می رسد تصمیم نهایی در مورد قیمت نسخه پایه آیفون 14 توسط مدیران عالی رتبه این شرکت گرفته شده است.

لازم به ذکر است که اخیرا شایعاتی مبنی بر مواجه شدن شرکت اپل با مشکل افزایش هزینه ها در تولید و توزیع محصولات خود منتشر شده است. در حال حاضر هیچ منبعی نمی تواند این شایعات را به طور قطع تایید کند. زیرا اپل از قوانین سختگیرانه ای برای برخورد با افرادی که سیاست های تجاری شرکت را می فروشند پیروی می کند.

  تغییر جزئی نسبت به ساعت آغازین سریال She Hulk مارول

نسل جدید گوشی های هوشمند آیفون شامل آیفون 14، آیفون 14 پرو، آیفون 14 مکس و آیفون 14 پرو مکس است. نسخه های Pro این محصول از چیپست A16 Bionic پشتیبانی می کنند، در حالی که نسخه های غیر Pro همچنان از چیپست A15 Bionic استفاده می کنند. دو مدل پرو و ​​پرو مکس این محصول از یک بریدگی قرصی شکل و یک سوراخ گرد برای قرار دادن دوربین و سیستم تشخیص چهره پشتیبانی می کنند.

طبق شایعات، آیفون 14 و آیفون 14 پرو به نمایشگر 6.1 اینچی مجهز خواهند شد و برای نسخه های بزرگتر آیفون 14 مکس و آیفون 14 پرو مکس، نمایشگر 6.7 اینچی در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید