معرفی یک حالت داستانی جدید برای Naraka: Bladepoint

Naraka: Bladepoint یک به روز رسانی رایگان بزرگ دریافت کرده است که حالت داستانی 3 نفره را اضافه می کند.

در اخبار اخیر بازی متوجه شدیم که Studio 24 Entertainment و NetEase آپدیت رایگان جدیدی برای بازی Naraka: Bladepoint منتشر کرده اند. این آپدیت که به عنوان Showdown شناخته می شود، یک حالت داستانی کاملاً جدید به بازی اضافه می کند و برای رایانه های شخصی و ایکس باکس سری ایکس در دسترس است. Xbox Series S موجود است.

در کمپین Showdown، بازیکنان باید چالش های جدید را در تیم های 3 نفره در دو مرحله انجام دهند. مرحله اول شامل مبارزه با تعداد زیادی از دشمنان در سراسر نقشه است و در مرحله دوم باید با یک رئیس روبرو شوید. این حالت داستانی دارای چهار شخصیت است که هر کدام قدرت ها و توانایی های خاص خود را دارند. شخصیت ها با تجهیزات و مهارت های جدید در طول کمپین ارتقا می یابند تا گیمرها بتوانند به روش های مختلف دشمنان خود را شکست دهند.

استودیو 24 اینترتینمنت اعلام کرده است که Naraka: Bladepoint میزبان نقشه جدیدی به نام Holoroth در 19 آگوست خواهد بود. این نقشه دارای یک منطقه جدید با بیابان ها و محیط های برفی و البته ویژگی هایی است که روی بازی تاثیر می گذارد، مانند سیستم آب و هوا، اشیاء تعاملی و تله ها. سازنده بازی همچنین تریلر سینمایی این نقشه را به اشتراک گذاشته است که می توانید آن را در کانال یوتیوب بازی مشاهده کنید.

Naraka: Bladepoint در حال حاضر بر روی پلتفرم های Xbox Series X Xbox Series S و PC قابل آزمایش است. نسخه های پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، اندروید و آی او اس این بازی نیز در دست توسعه هستند.

  خطر هک شدن کاربران macOS توسط برنامه Zoom

دیدگاهتان را بنویسید