گزینه زره مرد آهنی و تانوس برای Assassin’s Creed Valhalla

بر اساس جزئیات فایل های لو رفته بازی Assassin’s Creed Valhalla به گفته بازیکنان به زودی می تواند از زره ویژه تانوس و تونی استارک استفاده کند.

AndyReloads، یک کانال یوتیوب که در واقع داده کاوی را انجام می دهد، ویدیوهایی از بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر کرد که در آن شخصیت بازی با زره هایی شبیه به زره مرد آهنی راه می رود. در این زره همانند کت و شلوار تونی استارک، لیزر در سینه کاراکتر وجود دارد و طراحی و حتی رنگ آمیزی این زره شباهت زیادی به مرد آهنی دارد. اما شما در واقع Iron Man نیستید و برخی از قسمت‌های کت و شلوار شبیه به فناوری قبلی Iso است، بنابراین برای محیط بازی خیلی بیگانه نیست.

لینک دانلود ویدیو آپارات

علاوه بر زره فوق، همین کانال یوتیوب ویدیویی از یکی دیگر به نام Game Armor دارد Master of Elements منتشر شد که در آن شاهد دو دستکش شبیه به Infinity Gauntlet تانوس هستیم و شخصیت اصلی این دستکش را به تن دارد. یوبی سافت هنوز به طور رسمی خبری در مورد این زره ها اعلام نکرده است. معلوم نیست این زره ها ادای احترام و اقتباسی از دنیای مارول هستند یا اینکه شاهد همکاری رسمی بین دو شرکت یوبی سافت و مارول خواهیم بود.

لینک دانلود ویدیو آپارات

یوبی سافت سابقه همکاری با برندهای دیگر در زمینه ارائه محتوای درون بازی در سری AC را دارد. برای مثال در Assassin’s Creed Origins که در مصر باستان می گذرد، شاهد همکاری با Square Inks بودیم و محتوایی از Final Fantasy XV برای Origins منتشر شد. این محتوا شامل یک شتر شبیه به یک chocobo و سلاح های Final Fantasy 15 است.

  تبلت بازی Asus Rug Flow 13 ارائه شده است. [CES 2022]

قرار است در تاریخ باشد در 19 سپتامبر (10 سپتامبر) شاهد رویداد Ubisoft Forward خواهیم بود که در آن درباره آینده سری Assassin’s Creed صحبت خواهد شد و ممکن است این زره های جدید در آن تاریخ رونمایی شوند. همچنین پیش بینی می شود در این رویداد شاهد معرفی آخرین نسخه از این سری باشیم که گفته می شود در بغداد اتفاق می افتد که به احتمال زیاد در اوایل سال 2023 عرضه خواهد شد.در نهایت سیل عظیم بسته های نسخه اضافه Valhalla باید در پایان سال جاری به پایان برسد؛ با انتشار بسته داستانی رایگان.

Assassin’s Creed Valhalla هم اکنون برای Xbox One، Xbox Series X | در دسترس است برای Xbox Series S، PlayStation 4، PlayStation 5 و PC موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید