نمایش گزینه های سفارشی سازی Diablo 4 در ویدئویی که از ساخت آلفا گرفته شده است

ویدئو و اسکرین شات هایی از Diablo 4 آلفا فاش شده است که سطوح جهانی و تعدادی آموزش را به همراه گزینه های شخصی سازی نشان می دهد.

چند لحظه پیش جیسون شرایر از حفظ نسخه آلفای بازی Diablo 4 خبر داد و اکنون در میان جدیدترین اخبار بازی با خبر شدیم که تصاویر و ویدیوهای جدیدی از این نسخه به بیرون درز کرده است. اگرچه بسیاری از بخش‌های گیم‌پلی نمایش داده نمی‌شوند، اما گزینه‌های شخصی‌سازی برای شخصیت‌های مختلف، به‌ویژه کلاس Barbarian، در فیلم‌های لو رفته دیده می‌شود. در زیر می توانید ویدیوی لو رفته آلفای Diablo 4 را تماشا کنید.

دانلود از آپارات

همانطور که در ویدیو مشاهده می شود، چندین نشان مختلف، گزینه های جواهرات و آرایش، 8 چهره و بدن مختلف و گزینه هایی برای تغییر رنگ پوست و مو برای شخصی سازی شخصیت ها وجود دارد. در صفحه نهایی سازی نیز می توانید حالت های Seasons و Hardcore را انتخاب کنید که در نسخه آلفا موجود نیستند. زمانی که بازی را شروع می کنید، می توانید بین دو گزینه «راهنمایی بیشتر» یا «راهنمایی کمتر» یکی را انتخاب کنید.

بازیکنان جدید با انتخاب گزینه “راهنمایی بیشتر” به آموزش های زیادی برای تسلط بر بازی دسترسی خواهند داشت و گزینه “راهنمایی کمتر” برای بازیکنان حرفه ای مناسب خواهد بود. شما می توانید بازی را از سطح جهانی 1 یا 2 شروع کنید، دومی به بازیکن دشمنان چالش برانگیزتر، آیتم های بهتر و تجربه و طلای بیشتر می دهد. سطح جهانی 1 عمدتاً بازیکنان جدیدی را هدف قرار می دهد که در آن از بین بردن دشمنان چندان دشوار نخواهد بود.

  گوشی مقرون به صرفه "Honor X8a" (Honor X8a) ارائه شد.

طرفداران می توانند انتظار نسخه بتای Diablo 4 را در آینده داشته باشند. اگرچه بلیزارد اینترتینمنت هنوز جزئیاتی را با طرفداران به اشتراک نگذاشته است. بازی Diablo 4 در سال 2023 برای پلتفرم های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی در دست بررسی است. می توانید انتظار داشته باشید که در ماه های آینده اطلاعات بیشتری در مورد این بازی منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید