علاقه وینس گیلیگان به ساخت یک بازی شبیه به GTA از دنیای Breaking Bad

خالق سری Breaking Bad از علاقه خود به ساخت اقتباسی از بازی های ویدیویی از این سری شبیه به بازی های GTA خبر داده است.

اگرچه به نظر می رسد که محبوبیت دنیای بریکینگ بد در طول قسمت های اخیر سریال Better Call Saul به اوج خود رسیده است، اما سازنده این مجموعه نظرات خود را در مورد بازی هایی که می توان از این مجموعه ساخت، با طرفداران در میان گذاشت.

وینس گیلیگان، خالق بازی Breaking Bad and Better Call Saul، اخیرا در پادکست یوتیوب Inside the Gilliverse در پاسخ به سوال یکی از طرفداران، گفت که تلاش های زیادی برای ساخت یک بازی ویدیویی از این مجموعه انجام شده است، اما هیچ کدام به مرحله تولید نرسیده اند. گیلیگان می‌گوید در یکی از این تلاش‌ها، سعی کرد با سازندگان GTA در Rockstar Games همکاری کند تا یک بازی شبیه GTA از این دنیا بسازد. البته به نظر می رسد که این همکاری محقق نشده است. گیلیگان در این باره می گوید:

من نمی توانم بگویم که یک گیمر جدی هستم، اما چگونه ممکن است کسی سری GTA را نشناسد؟ یادم می آید یک بار به تهیه کنندگانی که برای اولین بار به ایده Breaking Bad پاسخ مثبت دادند و البته اکنون برای اپل کار می کنند، گفتم: «چه کسی GTA را ساخته است؟ آیا می توانیم بازی مشابهی برای Breaking Bad داشته باشیم؟ این ایده هنوز برای من جذاب است که هرگز به نتیجه نرسید. ما چندین تلاش دیگر برای ورود به دنیای بازی داشتیم که برخی از آنها نیز منتشر شد. ما تجربه ایجاد یک تجربه واقعیت مجازی برای هدست پلی استیشن VR و البته تجربه ساخت یک بازی موبایلی را داشتیم که در مدت زمان کوتاهی در اختیار بازیکنان قرار گرفت.

  معرفی دوربینی که فقط از جسم اصلی عکس می گیرد

وینس گیلیگان در مقابل لوگوی Better Call Saul

گیلیگان در ادامه توضیح داد که تیم نویسندگی او سه یا چهار فیلمنامه بازی ویدیویی مختلف را بررسی کردند، اگرچه هیچ یک از آن فیلم‌نامه‌ها در یک بازی استفاده نشدند. البته گیلیگان در ادامه تایید کرد که بر اساس اطلاعاتی که در اختیار دارد، ساخت بازی های ویدئویی در ابعاد GTA بسیار پیچیده است و به سال ها زمان و ده ها میلیون دلار نیاز دارد که در نهایت هیچ تضمینی برای کیفیت بالا و مقبولیت گیمرها ندارد.

در نهایت، گیلیگان تایید کرد که حفاظت از کیفیت بالای برند Breaking Bad برای تیم سازنده سریال بسیار مهم است. پیتر گولد، یکی از دیگر تهیه کنندگان این سریال که در این برنامه حضور داشت نیز به شوخی گفت که تیم سازنده نمی خواستند تجربه ای مشابه مانند بازی کنسول جنجالی آتاری ای تی برای سریال Breaking Bad رخ دهد.

1659375091 589 نگاهی به تحولات استودیوهای راک‌استار در مسیر توسعه GTA 6 سئو کول

با پایان یافتن فصل آخر Better Call Saul در هفته آینده، گیلیگان می‌گوید که در حال حاضر برنامه‌ای برای ساخت سریال‌های جدید از آن دنیا ندارد و در عوض ترجیح می‌دهد با خلق داستان‌های جدید تجربه کند. از سوی دیگر، بسیاری از علاقه مندان به بازی های Rockstar معتقدند که با رفتن دن هاوسر، نویسنده و خالق بازی های قبلی سری GTA، همکاری این کمپانی با وینس گیلیگان در توسعه بازی های GTA می تواند بسیار عالی باشد. فرصتی برای Rockstar و همچنین برای طرفداران و گیمرها.

سیزدهمین و آخرین قسمت از فصل ششم Better Call Saul دوشنبه هفته آینده از شبکه AMC پخش خواهد شد. همچنین می توانید سریال Better Call Saul (فصل 6) را نقد کنید. قسمت یازده را ببینید.

  آیا اپل واچ به دوربین مجهز می شود؟!

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید