فیلم رکورد شکن شکار، پیش درآمد Hulu برای Predator

شبکه Hulu اعلام کرده است که فیلم Prey رکورد پخش تمامی برنامه های این شبکه که شامل فیلم و سریال می شود را شکسته است.

جمعه هفته گذشته فیلم Prey از شبکه Hulu پخش شد. این فیلم ترسناک در واقع پیش درآمد فیلم Predator است و توانسته با نظرات مثبت منتقدان و بینندگان روبرو شود. حالا با توجه به دومی اخبار سینما و تلویزیونفیلم شکار کار خود را با اجرای رکورد آغاز کرد. هالیوود ریپورتر گزارش داد که «شکار» توانست به بزرگترین افتتاحیه در بین برنامه های شبکه Hulu که شامل فیلم ها و سریال ها می شود تبدیل شود و رکورد بزرگی را به نام خود ثبت کند.

مانند بسیاری از سرویس های پخش، دیزنی آماری در مورد تعداد ساعت تماشا یا تعداد بینندگان منتشر نمی کند. همچنین طبق گزارش‌ها، فیلم جدید Predator پربیننده‌ترین فیلم بخش ستاره پلاس شبکه دیزنی پلاس در آمریکای لاتین است، آماری که بر اساس تعداد ساعت‌های تماشا در سه روز اول سال ۲۰۱۹ محاسبه و اعلام شده است. پخش. Prey در Hulu در قاره آمریکا، Star Plus در آمریکای لاتین و Disney Plus در سایر بازارهای بین المللی موجود است.

هنر مفهومی پوستر فیلم Naru vs Prey

داستان حدود 300 سال پیش در کشور کومانچی، پری بر روی زن جوانی به نام نارو تمرکز می کند، یک جنگجوی خشن و بسیار ماهر که در سایه برخی از افسانه ای ترین شکارچیان پیشینیان خود بزرگ شده است. بنابراین هنگامی که قبیله آنها تهدید می شود، برای محافظت از مردم خود می ایستد. سپس نارو با یک شکارچی بیگانه بسیار پیشرفته با زرادخانه ای از سلاح های پیشرفته روبرو می شود که منجر به یک رویارویی بسیار خشن و وحشتناک بین آنها می شود.

  تاریخ انتشار Zenfone 9 ایسوس اعلام شد

دن تراختنبرگکارگردان Ten Cloverfield Lane وظیفه کارگردانی Prey را بر اساس فیلمنامه ای بر عهده گرفت پاتریک آیسون جواب داد آمبر میدتاندر مثل نارو، داکوتا بیورتز، دین دی لو گروس، میشل تراش، استروم کیپ، جولیان بلک آنتلوپ و بنت تیلوراز جمله بازیگرانی هستند که در پیش درآمد فیلم غارتگر حضور دارند و به ایفای نقش پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید