نتایج تست Batgirl شبیه Shazam 2 و Black Adam است

بر اساس منابع متعدد، نتایج تست فیلم کنسل شده Batgirl نتایجی مشابه Shazam 2 و Black Adam داشت.

مدتی پیش کمپانی برادران وارنر به طور رسمی پخش و نمایش آن را اعلام کرد فیلم Batgirl هم به‌عنوان استریم HBO Max و هم به‌عنوان اکران در سینما کنسل شد و این موضوع جنجال‌های زیادی به پا کرد. برخی دلیل آن را نمایش ضعیف فیلم Batgirl و اکنون آخرین آن می دانند اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی در این زمینه منتشر شده است. هالیوود ریپورتر در ابتدا اعلام کرد که نتایج آزمایش Batgirl تقریباً مشابه نتایج اولیه آزمایش Shazam است! خشم خدایان بود.

Shazam در کت و شلوار آسیب دیده از جنگ در Shazam می خندد!  خشم خدایان

گفته می شود نسخه اولیه Batgirl که هنوز جلوه های ویژه آن کامل نشده است امتیاز زیر 60 را کسب کرده است و این اولین و تنها نمایش آزمایشی Batgirl است. همچنین گفته می شود Shazam 2 در اکران اولیه خود حدود 60 امتیاز کسب کرده است. اما برادران وارنر گفته می شود معتقد است که Shazam! Wrath of the Gods می‌توانست خیلی بیشتر از Batgirl در باکس آفیس کار کند و احتمالاً به همین دلیل است که فیلم کنسل شد.

اریک دیویس از Fandango و Humberto Gonzalez از The Wrap نیز گفتند که نتایج تست ضعیف Batgirl شبیه فیلم Black Adam توسط کارگردان است. ظاهرا فیلم بلک آدام تا زمان اکران مجدد فیلمبرداری خواهد داشت و کات کارگردان و کات اورجینال فیلم در سینماها نمایش داده نخواهد شد. با این حال، وارنر معتقد است که حضور ستاره ای مانند دواین جانسون در فیلم بلک آدام، موفقیت این فیلم در گیشه را تضمین می کند.

  ایفای نقش رابرت دنیرو در 2 نقش مختلف در فیلم گانگستری جدید

دواین جانسون در نقش بلک آدام در فیلم بلک آدام

در همین حال، برادران وارنر معتقد است که فلش در گیشه موفق خواهد بود و ظاهرا سازندگان فیلم از اجرای آزمایشی فیلم بسیار راضی هستند. با این حال، بسیاری از طرفداران می گویند که تنها بودجه بالای فلش مانع از لغو آن شد. با این حال، لغو Batgirl باعث شد صحنه مایکل کیتون در Aquaman and the Lost Kingdom حذف شود و بن افلک جایگزین کیتون در نقش بتمن در فیلمبرداری مجدد شد.

شازم! Fury of the Gods قرار است در 21 دسامبر اکران شود. علاوه بر این، Black Adam قرار است در 21 اکتبر اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید