نسخه ی نمایشی جدید Sonic Frontiers در Gamescom

دموی جدید Sonic Frontiers در رویداد Gamescom Opening Night Live پخش خواهد شد.

با انتشار Sonic Frontiers تنها چند ماه دیگر، جف کیلی در جریان افتتاحیه نمایش زنده در Gamescom دموی جدیدی از آخرین بازی از سری محبوب Sonic ارائه داد.

هنوز مشخص نیست که چه اطلاعات جدیدی از بازی در این رویداد منتشر خواهد شد، اما بر اساس گفته های کلی، می توان منتظر یک تریلر داستانی و احتمالاً صحنه هایی از گیم پلی بود. همچنین با توجه به اینکه هنوز تاریخ دقیق انتشار این بازی اعلام نشده است، اعلام تاریخ دقیق انتشار این بازی محتمل به نظر می رسد. با این حال، برخی از طرفداران برای بهبود کیفیت گیم پلی و گرافیک آن می خواهند عرضه بازی را تا سال 2023 به تعویق بیندازند.

علاقه مندان می توانند تریلر جدید بازی Sonic Frontiers و دیگر بازی های حاضر در این مراسم دو ساعته مانند بازی جدید سازندگان Subnautica را در افتتاحیه Gamescom 2022 که از ساعت 22:30 روز 23 آگوست برگزار می شود تماشا کنند. اول شهریور به وقت تهران.

دانلود از آپارات

طبق اطلاعات منتشر شده قبلی، Sonic Frontiers حال و هوای تاریک و جدی تری نسبت به بازی های قبلی این سری خواهد داشت. همانطور که از موسیقی متن بازی که در تریلرهای بازی شنیده می شود، مشخص است، داستان بازی بیشتر بر اسرار و افسانه های جزیره ناشناخته Starfall که در آن سونیک سرگردان است، تمرکز دارد. پس از انتشار اولین تریلرهای بازی Sonic Frontiers، بسیاری از طرفداران نارضایتی خود را از گیم پلی ساده و تکراری این بازی اعلام کردند.

  انتشار سری بازی های Ni No Kuni Level 5 Studio برای ایکس باکس

طرفداران خواستار این هستند که انتشار بازی حداقل چند ماه دیگر به تعویق بیفتد تا سازندگان بتوانند نوآوری بیشتری در گیم پلی بازی کنند که در حال حاضر خسته کننده به نظر می رسد. با این حال، سگا، ناشر این بازی، می‌گوید که تمامی دموهای بازی که تاکنون منتشر شده‌اند، از نسخه‌های قدیمی‌تر بازی در حال توسعه هستند و گیمرها می‌توانند انتظار کیفیت گیم‌پلی بهتری در نسخه نهایی داشته باشند.

بازی Sonic Frontiers در تعطیلات 2022 برای نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | سری های Xbox S و PC منتشر خواهند شد.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید