نمایش لباس Iron Heart به عنوان یک شرور سریال در تصاویر جدید Ironheart مارول

تصاویر جدیدی از پشت صحنه سریال Ironheart فاش شده است که لباس کامل Ironheart و همچنین شخصیت شرور و شرور سریال را به ما نشان می دهد.

فیلمبرداری و تولید سریال قلب آهنین هم اکنون در آتلانتا و هم اکنون در دومی در حال انجام است اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید سریال قلب آهنین منتشر شد. Just Jared اخیرا عکس هایی از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید سریال Ironheart منتشر کرده است که در آن نمایی از ریری ویلیامز را در لباس Ironheart می بینیم. در بخشی دیگر از تصاویر، شخصیت شیطانی و منفی هودا با بازی آنتونی راموس را مشاهده می کنید:

دومینیک تورن در داخل نقش ریری ویلیامز با نام مستعار قلب آهنین. لیریک راس به عنوان بهترین دوست ریری ویلیامز، آنتونی راموس، هارپر آنتونی، آلدن ارنرایش، شی کولی و مانی منتانا، بازیگران دیگری نیز هستند که در سریال قلب آهنین حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. در سری Ironheart، ریری ویلیامز قرار است پیشرفته ترین لباس و زره را از زمان اولین حضور مرد آهنی بسازد. شخصیت ویلیامز برایان مایکل بندیس و مایک دئوداتو ایجاد و اولین بار در سال 2016 در مارول کامیکس معرفی شد.

ریری ویلیامز یک دختر 15 ساله و دانشجوی مهندسی در MIT است. تورن همچنین قرار است در فیلم Black Panther: Wakanda Forever حضور داشته باشد که برای اکران در 11 نوامبر برنامه ریزی شده است. چایناکا هاج او که قبلاً به عنوان دستیار نویسنده در داستان های شگفت انگیز و Snowpiercer کار کرده است، تیم نویسندگی و تولید را در Ironheart رهبری می کند. او همچنین کارگردانی قسمت های مختلف سریال قلب آهنین را بر عهده دارد سام بیلی و آنجلا بارنز E.

  بازار گوشی های هوشمند به شرایط قبل از کراون بازگشته است

سریال قلب آهنین در 6 قسمت تولید می شود و در سال 2023 از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید