اضافه شدن ویژگی جدید به گیم پلی Elden Ring با آپدیت جدید بازی

در جریان آپدیت اخیر بازی Elden Ring، شاهد اضافه شدن یک ویژگی جدید در کنار متعادل سازی برخی سلاح ها هستیم.

پس از انتشار بازی Elden Ring امروز، Framsofter سعی کرد با انتشار آپدیت های مختلف بازی را متعادل کند و از طرفی بستری را فراهم کند تا کاربران جدید بتوانند بهتر از قبل با بازی تعامل داشته باشند. در گذشته شاهد اضافه شدن مکان تمامی NPC ها در نقشه بازی بودیم و اکنون در جریان آپدیت 1.06 بازی Elden Ring، مکانیزم همکاری بازی بهتر از قبل شده است.

از این پس کاربران می توانند از علامت احضار خود در مکان های مختلف استفاده کنند و فرقی نمی کند که علائم احضار چقدر از یکدیگر فاصله داشته باشند. البته در کاخ موگوین شما نمی توانید از این ویژگی استفاده کنید. این کار شانس شما را برای احضار افراد دیگر در جهان یا احضار بازیکنان دیگر در محیط های مختلف افزایش می دهد. البته باید اشاره کنم که با اضافه شدن این ویژگی، هجوم به دنیای بازیکنان دیگر، محیط وسیع تری را نیز در بر می گیرد.

از دیگر موارد اضافه شده به بازی می توان به اضافه شدن روش دیگری برای پیشرفت در ماموریت White Mask Varre اشاره کرد. حال با کشتن یک NPC می توانید در این ماموریت پیشروی کنید و نیازی به شرکت در چندین حمله در سطوح مختلف بازیکنان دیگر نیست. در عین حال، تیم سازنده تغییراتی را در Greatsword، Curved Greatsword و Great Hammers برای ایجاد تعادل بین سلاح ها در بازی اعمال کرده است که شامل کاهش زمان ضربه پس از غلتیدن روی زمین می شود.

  نکاتی برای نگارش سئو در فضای مجازی

سرعت حرکات قدرتمند و پر بار بازی به لطف آپدیت جدید افزایش یافته است و اگر وزن شما در حالت سبک باشد، می توانید از مسافت بیشتری طفره بروید. در نهایت، اشاره به کاهش مسافت طی شده توسط Bloodhound’s Step ضرری ندارد. تعداد فریم هایی که شما را شکست ناپذیر می کند (بعد از استفاده از Bloodhung’s Step) کاهش یافته است. کاربران با مراجعه به پایگاه خبری می توانند از جزئیات کامل آپدیت 1.06 بازی Elden Ring که به تازگی در اختیار بازیکنان قرار گرفته است، مطلع شوند.

نظر کاربران زومجی در مورد آخرین اخبار بازی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید