اضافه کردن فشار دکمه های چالش برانگیز در به روز رسانی جدید بازی The Quarry

اگر قصد دارید سرعت عمل خود را در صحنه های دکمه زنی بازی The Quarry به چالش بکشید، اکنون با انتشار آپدیت جدید، این فرصت برای شما فراهم شده است.

بازی Quarry از زمان انتشارش از نظر تحسین منتقدان و فروش قابل قبول عملکرد خوبی داشته است. این بازی ترسناک، ماجراجویی و تعاملی از همان روزهای ابتدایی عرضه بهبود یافته است و به‌روزرسانی‌های متعددی دریافت کرده است که ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدیدی را به بازی اضافه کرده است. از جمله به‌روزرسانی‌ای که تجربه چندنفره آنلاین را برای The Quarry به ارمغان آورد. اکنون یک آپدیت جدید در دسترس است که ویژگی جالب دیگری را به بازی مذکور اضافه می کند.

2K Games، ناشر این بازی، اخیرا در توییتر تایید کرده است که آپدیت جدیدی برای بازی ترسناک از Supermassive Games منتشر شده است. این آپدیت علاوه بر افزودن قابلیت انتخاب زیرنویس به زبان دیگر در حین استفاده از صداپیشگان انگلیسی، به شما این امکان را می‌دهد تا رویدادهای زمان‌بندی شده را در بازی سریع‌تر و چالش‌برانگیزتر کنید.

صحنه های خرد کردن دکمه (QTEs) یکی از اجزای اصلی تجربه این بازی است. بنابراین اگر قصد دارید خود را به چالش بکشید و بازی را به روشی دشوارتر تجربه کنید، آپدیت منتشر شده به شما این امکان را می دهد. در توییت منتشر شده می خوانیم:

توجه! Quarry به روز شده است: گزینه فشار سریعتر و قوی تر دکمه. از شکست نترسید؛ با محافظه کار بودن، تاریخ زیادی را از دست می دهید! هنگام شنیدن صداپیشگان اصلی انگلیسی می توانید زیرنویس ها را به زبان دیگری انتخاب کنید.

The Quarry هم اکنون برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی عرضه شد.

  پیش بینی JPR: ضرر 3.5 میلیارد دلاری اینتل در تولید GPU

دیدگاهتان را بنویسید