ایجاد صفحه ای برای بازی های رایانه شخصی در وب سایت رسمی پلی استیشن

به تازگی وب سایت بازی های پلی استیشن برای رایانه های شخصی در دسترس قرار گرفته است تا گیمرها بتوانند اخبار مربوط به آنها را دنبال کرده و بازی های مورد نظر خود را خریداری کنند.

در سال های اخیر شاهد توجه بیشتر پلی استیشن به پلتفرم رایانه های شخصی بوده ایم. بازی God of War، بازی Horizon Zero Dawn، بازی Days Gone، بازی Predator Hunting Grounds و بازی HELLDIVERS توسط بخش سرگرمی تعاملی سونی برای بازیکنان پلتفرم رایانه شخصی آورده شده است. در همین حال، Marvel’s Spider-Man: Remastered فردا برای PC منتشر خواهد شد.

اکنون در جدیدترین اخبار بازی مشخص شده است که همانند بخش های مختلف وب سایت رسمی پلی استیشن که اطلاعات متفاوتی از بازی ها در اختیار کاربر قرار می دهد، صفحه ای اختصاصی برای بازی های پلی استیشن بر روی رایانه های شخصی نیز راه اندازی شده است. در صفحه وب سایت رسمی پلی استیشن برای بازی های سونی در پلتفرم رایانه شخصیکاربران می توانند آخرین اطلاعات را در این قسمت به همراه لیست بازی های منتشر شده و بازی های عرضه شده در آینده مشاهده کنند و حتی بازی های ویدئویی مورد نظر خود را در استیم و فروشگاه اپیک گیمز خریداری کنند.

هدف این صفحه در سایت پلی استیشن اطلاع رسانی به کاربرانی است که اطلاعات خاصی در مورد این موضوع و اجرای بازی های پلی استیشن بر روی کامپیوتر ندارند. همچنین در بخش سؤالات متداول وب سایت ذکر شده است که بازیکنان می توانند همه بازی ها را از طریق DualSense، ماوس و صفحه کلید و DualShock 4 امتحان کنند.

  فیلم Halo فصل 2 با انتشار اولین تصویر آغاز می شود و به دو بازیگر جدید ملحق می شود

در این میان، بد نیست اشاره کنیم که بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales پاییز امسال برای گیمرهای PC در دسترس خواهد بود. نسخه PC بازی Uncharted: Legacy of Thieves Collection امسال منتشر خواهد شد. نظر شما کاربران زومجی در این مورد چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید