تاریخ انتشار بازی Mortal Kombat Legends 3 اعلام شد اولین تریلر منتشر شد

برادران وارنر با انتشار تریلر تاریخ انتشار بازی Mortal Kombat Legends: Snow Blind را تایید و اعلام کرد.

انیمیشن Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge در سال 2020 منتشر شد و توانست نظر مثبت منتقدان و طرفداران را به خود جلب کند و سپس انیمیشن Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms در سال 2021 منتشر شد که نتوانست موفقیت قسمت اول را تکرار کند. . مدتی پیش مشخص شد که قسمت سوم انیمیشن Mortal Kombat Mortal Kombat Legends: Snow Blind نام خواهد داشت. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتاریخ انتشار این انیمیشن مشخص شده است.

برادران وارنر اعلام کرد که نسخه دیجیتال و بلوری بازی Mortal Kombat Legends: Snow Blind در تاریخ 8 اکتبر سال جاری (16 مهر) در بازارهای داخلی عرضه خواهد شد. همچنین اولین تریلر از انیمیشن Mortal Kombat Legends 3 منتشر شد که در طول این تریلر شاهد تصاویر زیادی از وقایع این انیمیشن با حضور شخصیت های محبوب دنیای مورتال کمبت مانند ساب زیرو هستیم و می توانید این تریلر را از یوتیوب تماشا کنید.

اولین تریلر Mortal Kombat Legends: Snow Blind را در یوتیوب تماشا کنید
کنشی و کوای لیانگ در Mortal Kombat Legends: Snow Blind به مصاف هم می روند

ریک مورالس که قبلاً به عنوان تهیه کننده در Mortal Kombat Legends: و Battle of the Realms کار کرده است، کارگردانی Mortal Kombat Legends: Snow Blind را بر اساس فیلمنامه ای بر عهده دارد. جرمی آدامز که فیلمنامه دو قسمت قبلی انیمیشن Mortal Kombat را نوشته است. در انیمیشن Mortal Kombat Legends: Snow Blind، کانو علاقه مند است تا پادشاهی زمین را به دست بگیرد و با کمک سه مزدور اژدهای سیاه، شهر به شهر حمله کند. کسانی که تسلیم نشوند نابود خواهند شد، اما کنشی تسلیم کینو نخواهد شد.

  آیا از سری وان پلاس 10 و نسل اول اسنپدراگون 8 استفاده خواهد شد؟

کنشی که متعصب و بی انضباط است پس از حمله کینو و قبیله اش بینایی و عزت نفس خود را از دست می دهد. کنشی سپس تحت تعلیم کوای لیانگ قرار می گیرد که اکنون بازنشسته شده و تمایلی به آموزش کنشی ندارد، اما هنوز تنها مبارزی است که توانایی و قدرت را برای به چالش کشیدن کینو دارد. در طول این ماجراجویی، کنشی به آرامی امید از دست رفته خود را به دست می آورد، اما آیا برای متوقف کردن کینو و نجات پادشاهی زمین کافی است؟

مانی جاسینتو در نقش اکشن، دیوید ونهام مثل سینما، رون یوان به عنوان Kuai Liang/Sub Zero، کیت سیلورستاین مثل کابال کورتنی تیلور مثل کیرا، یوری لونتال در نقش کبرا، باتلر هنر با بازی شنگ سونگ و لین کوی، ایماری ویلیامز مثل لرزش پاتریک سیتز، لی ینگ، سومالی مونتانو، دبرا ویلسون و کاستون جاناز جمله بازیگرانی هستند که در انیمیشن Mortal Kombat Legends: Snow Blind به عنوان صداپیشه ظاهر شدند.

دیدگاهتان را بنویسید