تریلر بازی Temtem نسخه 1.0 با تمرکز بر جزئیات جدید

نسخه کامل تمتم به زودی منتشر می شود و حالا تریلر جدیدی نیز منتشر شده است.

نسخه رسمی بازی Temtem که سبکی شبیه به سری Pokemon دارد که در آن باید هیولاها را جمع آوری کنید و مبارزه کنید منتشر خواهد شد. این بازی ساخته شده توسط استودیو Crema چند سالی است که در حالت دسترسی اولیه قرار دارد. اما بالاخره زمان انتشار 1.0 رسیده است این بازی باید کمتر از یک ماه دیگر منتشر شود و برای پلتفرم های مختلف عرضه خواهد شد.

در حال حاضر، قبل از این نسخه، شرکت Humble Games، ناشر بازی، تریلری منتشر کرده است که بزرگترین جزئیات اضافه شده به بازی را نشان می دهد. مهمترین بخش به روز رسانی اضافه شدن جزیره جدیدی به نام مجمع الجزایر هوابرد است. همچنین جزیره ای به نام Tamer’s Paradise که در اواخر بازی در دسترس قرار می گیرد، میدان نبردی به نام Archtamer Sanctum را خواهد دید که هر چه بیشتر برنده شوید، دشمنان سخت تری در مقابل شما قرار خواهند گرفت.

دیجیلر، بازی همچنین دارای یک سافاری co-op است که در آن می توانید تمتم وحشی و شهر را پیدا کنید. Ever Shifting Tower جایی است که بازیکنان با یک پیچ و خم در حال تکامل پر از جنگ و اتاق روبرو می شوند. در نهایت در بالای شهر جوایزی اهدا خواهد شد. در نهایت یک مرکز خرید جدید به بازی اضافه می شود تا بتوانید دکوراسیون منزل را از آنجا خریداری کنید.

دانلود ویدیو آپارات

بازی تمتم در تاریخ 15 شهریور (6 سپتامبر) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری XS، نینتندو سوییچ و رایانه شخصی.

  اسپنسر: خرید مایکروسافت پس از بسته شدن خرید Activision Blizzard ادامه دارد

دیدگاهتان را بنویسید