تریلر جدید بازی Gotham Knights بر روی شخصیت Red Hood تمرکز دارد

آخرین تریلر گیم پلی Gotham Knights شخصیت و مهارت های Red Hood را به نمایش می گذارد.

به تازگی و در جریان جدیدترین اخبار بازی، تریلر جدیدی از Gotham Knights منتشر شده است که این بار شخصیت Red Hood در مرکز آن قرار دارد. جیسون تاد که به عنوان «کلاه قرمزی» به عنوان یکی از مهم ترین اعضای خانواده بتمن شناخته می شود، نبردهای خود را با کمک دو تفنگ کمری خود پیش می برد. بخش مهمی از تریلر مذکور نیز با محوریت نمایش توانایی های رد هود در نبردهای نزدیک (هنرهای رزمی) و مبارزه از راه دور (با استفاده از دو تپانچه) به تصویر کشیده شده است.

دانلود ویدیو آپارات

اگر کمیک های بتمن را دنبال کرده باشید، احتمالا می دانید که رد هود یک بار با کمک قدرت های جادویی موجود در گودال لازاروس از مردگان بازگشت. به لطف این قدرت جادویی، جیسون تاد در Gotham Knights می تواند مسافت های طولانی را با استفاده از ویژگی Mystic Jump طی کند. ویدیوی مورد بحث همچنین برخی از لباس‌هایی را که می‌توان برای این شخصیت باز کرد، نشان می‌دهد. لباس هایی که با فعالیت گیمر آزاد می شوند. زیرا بازی Gotham Knights به گفته سازندگان آن بدون پرداخت درون برنامه ای خواهد بود.

بازی Gotham Knights در تاریخ 25 اکتبر (3 آبان) بر روی پلتفرم های پلی استیشن 5، پی سی و ایکس باکس سری ایکس منتشر می شود | Xbox Series S برنامه ریزی شده است.

  گوشی پرچمدار «Motorola Edge 30 Ultra» رسما معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید