تریلر جدید بازی Midnight Suns مارول با تمرکز بر شخصیت ولورین

جدیدترین تریلر کوتاه منتشر شده از فیلم Marvel’s Midnight Suns به معرفی شخصیت ولورین می پردازد.

به تازگی و طی جدیدترین اخبار بازی، استودیو Firaxis Games از تاخیر عرضه بازی Marvel’s Midnight Suns خبر داده است. این تیم اخیراً اثر مذکور را بزرگ‌ترین محصول تاریخ خود دانسته و حالا با یک تریلر جدید و کوتاه، دوباره آن را تبلیغ می‌کنند. این نمایش جدید به معرفی مختصری از شخصیت ولورین می پردازد و طرفداران را با پوشش و ظاهر او در بازی آشنا می کند.

دانلود ویدیو آپارات

Wolverine که یکی از محبوب ترین شخصیت های مارول است، یکی از شخصیت های مهمی خواهد بود که در این بازی در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. با توجه به روالی که استودیو Firaxis و کمپانی 2K در انتشار تیزرهای اثر مذکور در پیش گرفتند، به نظر می رسد به زودی شاهد تریلرها و ویدیوهای طولانی تری با محوریت شخصیت ولورین باشیم. نمایش هایی که احتمالاً تاریخچه این شخصیت در کمیک های مارول و نحوه عملکرد این شخصیت در گیم پلی بازی Marvel’s Midnight Suns را توصیف می کند.

طبق آخرین اعلام بازی سازان، بازی Marvel’s Midnight Suns در نیمه دوم سال 2022 بر روی پلتفرم های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و ایکس باکس سری ایکس عرضه خواهد شد.Xbox Series S، Xbox One، Nintendo Switch و PC برنامه ریزی شده است.

  برنامه سونی برای افزایش محموله های کنسول پلی استیشن 5 برای فصل تعطیلات

دیدگاهتان را بنویسید