تریلر جدید FIFA 23 بر روی بخش Ultimate Team متمرکز شده است

تریلر جدیدی از FIFA 23 با تمرکز بر بخش Ultimate Team این بازی منتشر شده است که جزئیات این بخش محبوب را ارائه می دهد. منتظر این جزئیات باشید.

در ادامه انتشار تریلرهای فیفا 23، الکترونیک آرتز امروز به بخش محبوب Ultimate Team رفت. بخشی که در آن می توانید تیم رویایی خود را بسازید و با رفتن به حالت های مختلف بازی، تجربه ای رقابتی با دیگر بازیکنان داشته باشید. لطفا ابتدا ویدیوی ارسال شده را مشاهده کنید سپس جزئیات ارائه شده را بررسی خواهیم کرد:

دانلود ویدیو آپارات

یکی از اولین ویژگی های جدید Ultimate Team در FIFA 23 اضافه شدن حالت جدیدی به نام Moments است. این بخش در واقع شامل یک سری چالش‌های گیم‌پلی است که بازیکنان برای تکمیل آن‌ها پاداش دریافت می‌کنند. البته از شما انتظار نمی رود که برای تکمیل این چالش ها یک بازی کامل انجام دهید و برای مثال یکی از چالش ها این است که در بازه زمانی 2 دقیقه ای خود یک ضربه آزاد به ثمر برسانید یا در مثالی دیگر باید در حالی که فقط یک ضربه آزاد دارید. چند دقیقه محدود در یک بازی دو گل بزنید. برخی از این چالش ها از لحظات به یاد ماندنی از مسابقات واقعی فوتبال الهام گرفته شده است. بسته به اینکه چقدر این چالش ها را کامل می کنید، ستاره هایی دریافت خواهید کرد. ستاره همچنین یک سیستم پاداش جدید در بازی است و سپس می توانید آنها را با پاداش های مختلف مانند بسته های موجود در گالری ستاره مبادله کنید.

  دمای 30 ثانیه 7 برابر گرمتر از خورشید در کره جنوبی

یکی دیگر از تغییرات بسیار مهم و اساسی در FIFA 23، بازنگری کامل سیستم شیمی درون بازی است. در نسخه‌های قبل از FIFA 23، بازیکنان بر اساس موقعیتشان در زمین با اجزایی مانند لیگ یا ملیت مشترک، بسته به تیمی که انتخاب می‌شد، به یکدیگر مرتبط می‌شدند. اما در FIFA 23 دیگر خطوطی وجود ندارد که بازیکنان را در ترکیب به هم متصل کند و مثلاً اگر مدافع چپ و راست شما از یک تیم باشند، به یکدیگر متصل می شوند و شیمی کلی تیم را افزایش می دهند. . هر بازیکن یک دایره در کنار تصویر خود دارد که شامل سه خانه است و بر اساس بازیکنانی که در ترکیب دارید، شیمی کلی هر بازیکن می تواند بین صفر تا 3 متغیر باشد. نمادها و کاراکترها همچنان نقش مهمی در شیمی و در صورت بازی کردن دارند. در جایگاه اصلی، آنها همیشه شیمی کامل خواهند داشت و علاوه بر این، نمادهای موجود در شیمی کلی تیم، قانون دو بازیکن از ملیت آنها خواهد بود و قهرمانان، قانون دو بازیکن با شیمی کامل آنها خواهند بود. لیگ خود را و افزایش شیمی کلی تیم شما.

نکته مهم بعدی تغییرات در بحث بازیکنان پس از بازی است. در نسخه‌های قبلی، بازیکنان می‌توانستند این را برای هر بازیکن با اصلاح‌کننده‌های موقعیت تغییر دهند، و محدودیت‌هایی در مورد اینکه چه پست‌هایی می‌توانستند تغییر کنند وجود داشت، برای مثال نمی‌توانستید هافبک راست را به هافبک میانی تبدیل کنید. در FIFA 23، این تغییر کرده است به طوری که بازیکنان بسته به موقعیت آنها در دنیای واقعی فوتبال، یک موقعیت اولیه و یک یا چند (تا سه) موقعیت ثانویه خواهند داشت. به عنوان مثال ژائو کانسلو از باشگاه منچستر سیتی در بازی های واقعی این تیم گاهی به عنوان مدافع راست و گاهی به عنوان مدافع چپ بازی می کند که یکی از این موارد پست اصلی و دیگری پست دوم خواهد بود. این بازیکن در FIFA 23 و می توانید از ابزار تغییر موقعیت استفاده کنید. از آن در یکی از این پست های کامل شیمی استفاده کنید.

  پابلو اسکوبار کیست؟ از افسانه ها تا شبیه اکبر مجلل در یاگی

مورد بعدی که تریلر گیم پلی جدید به آن پرداخته، بحث کراس پلی است. در Ultimate Team تمامی حالت های تک به تک از کراس پلی پشتیبانی می کنند و شاهد انتقال کلی بازار خواهیم بود. البته شایعاتی مبنی بر جدا بودن بازار نقل و انتقالات نسخه پی سی بازی از نسخه های کنسولی به گوش می رسید که در تریلر منتشر شده به آن اشاره ای نشده بود.

عناصر جدید برای شخصی سازی ظاهر استادیوم نیز در Ultimate Team FIFA 23 در دسترس خواهد بود و محتوای مبتنی بر جام جهانی قطر نیز در این بخش در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید