اتاق فرار برای تیم سازی و مدیریت کار تیمی

اگر به دنبال یک فعالیت تیم سازی هستید که هم موثر و هم سرگرم کننده باشد، اتاق پرش یا اتاق فرار ممکن است بهترین انتخاب باشد.

اتاق های فرار می توانند مهارت های ارتباطی، مدیریت پروژه، حل مسئله و مقابله با چالش های پیچیده را بهبود بخشند.

از این سرگرمی می توان برای تقویت روابط تیمی نیز استفاده کرد و به همین دلیل یکی از ایده آل ترین فعالیت های تیم سازی است. اگرچه سناریوها واقع بینانه نیستند و افراد در نهایت یک بازی را انجام می دهند، مهارت های توسعه یافته در اتاق فرار می تواند اثرات واقعی و ماندگاری در محل کار داشته باشد.

تیم اتاق فرار بیش از شش سال است که میزبان تیم های سازمانی مختلف بوده است. این تیم ها اتاق اسکی یا اتاق فرار را با اهداف مختلف تجربه کرده اند. شکستن فضای خشک و سرد در سازمان، تسهیل پذیرش نیروی انسانی تازه استخدام شده در تیم، تقویت مهارت های کار تیمی از جمله اعتماد، مسئولیت پذیری، پرهیز از درگیری و توجه به نتایج و موارد دیگر از جمله اهداف تیم ها است. Skiprom.ir افتخار می کند.میزبان آن ها بود.

با افزایش تقاضای سازمان ها برای فعالیت های تیم سازی، «تیم آپ» از سایت Dell Skiprom.ir ظهور کرد تا خدمات حرفه ای تری به سازمان ها و شرکت ها ارائه دهد.

“تیم” چیست؟

«تیم آپ» با گرد هم آوردن طراحان تجربه مبتنی بر بازی با متخصصان حوزه های مختلف تجاری شکل گرفته است و مهم ترین ماموریت آن ایجاد تجربیات مبتنی بر بازی و گیمیفیکیشن (گیمیفیکیشن) برای نیروی انسانی سازمان شماست. فعالیت های تیم سازی در قلب چنین تجربیاتی قرار دارد و ما معتقدیم بازی بیش از یک وسیله سرگرمی و فراغت، یکی از بهترین راه های آموزش و انتقال پیام است.

  شایعه: Tomb Raider: Anniversary remaster قرار بود در سال 2021 منتشر شود.

خدمات و بازی های “تیم آپ”.

بازی‌های جدی در قرن حاضر مورد توجه صنعت آموزش قرار گرفته‌اند و اخیراً شرکت‌ها و سازمان‌ها در تلاش هستند تا به آن‌ها توجه کنند و به تدریج علاوه بر سمینارها و دوره‌های آموزشی به سمت «تجربه‌های غنی‌سازی تیم‌سازی» بروند تا سرمایه و نیروی انسانی سازمان از آموزش موثر بهره بیشتری خواهد برد.

طراحان Skiprom.ir و گروهی از کارشناسان و سخنرانان حوزه های مختلف تجاری گرد هم آمدند تا خدمات متنوعی از فعالیت های یخ شکن گرفته تا فعالیت های تیم سازی با موضوعات آموزشی برای سازمان ها ارائه دهند. این بخش از خدمات ما در چندین بسته موجود است:

اتاق پریمیوم فراری

بازی های پریمیوم

این بازی‌ها و فعالیت‌های تیم‌سازی که در سالن‌هایی با دکوراسیون و فضای حرفه‌ای و منحصر به فرد برگزار می‌شود، تجربه‌های دو تا شش ساعته است که بر اساس مدل‌های آکادمیک طراحی شده‌اند. پس از پایان قسمت بازی، کارگاه آموزشی و جلسه ای برای بررسی، درون نگری و نتیجه گیری توسط اساتید تیم برگزار می شود. همچنین بنا به درخواست و نیاز سازمان، آزمون ها و گزارش ها در سطوح مختلف فردی، گروهی و سازمانی ارائه می شود.

ویژگی های:

 • فضای اختصاصی.
 • بر اساس الگوهای دانشگاهی
 • یک کارگاه آموزشی و یک جلسه اضافی برای بررسی و درون نگری.
 • آزمون های انفرادی، گروهی و سازمانی و گزارشات دقیق.

بازی های کلاسیک

این بازی ها و فعالیت های تیم سازی به گونه ای طراحی شده اند که در فضای شرکت یا سازمان انجام می شود و بسته به فرمت بازی و درخواست سازمان می تواند مخاطب را از یک ساعت تا بیش از شش ساعت درگیر کند.

  بهترین سایت برای خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

مانند بازی های پریمیوم، این تجربه های بازی مانند نیز داستان و اجرای خاص خود را دارند و بر اساس مدل های آکادمیک طراحی شده اند. این بخش از خدمات TeamUp به ویژه برای سازمان هایی مناسب است که می خواهند تجربه متفاوت و تاثیرگذاری را برای منابع انسانی خود ایجاد کنند. با توجه به نیاز کارفرما، این نوع فعالیت ها می تواند با بررسی، درون نگری و جلسه اختتامیه دنبال شود.

ویژگی های:

 • اجرا در فضای مورد نظر کارفرما.
 • سابقه و عملکرد برجسته بر اساس مدل های آکادمیک آزمایش شده.
 • بررسی، درون نگری و جلسه پایانی پس از فعالیت.
 • تست های مرتبط با هدف فعالیت.

بازی های آنلاین

بازی ها و فعالیت های تیم سازی آنلاین یکی از بهینه ترین راه حل ها برای شرکت ها و سازمان هایی است که مدل کار از راه دور را پیاده سازی کرده اند. این فعالیت های بازی مانند به طور ویژه در پلتفرم های مختلف آنلاین طراحی و اجرا شده اند. مخاطبان این امکان را دارند که با استفاده از پلتفرم‌های جلسات آنلاین با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و پس از پایان فعالیت، می‌توان جلسه بررسی آنلاین، درون‌بینی و پایان جلسه برگزار کرد.

شخصی که تکه های پازل را به هم می چسباند

ویژگی های:

 • طراحی و پیاده سازی در پلتفرم های آنلاین.
 • ارتباط تیمی در محل کار با استفاده از پلتفرم هایی مانند زوم، انتصاب و Google Meet.
 • بررسی، درون نگری و جلسه پایانی پس از فعالیت.

طراحی دلخواه

اگر هیچ یک از دسته های بالا نیازهای سازمان شما را برآورده نکرد، TeamUp یک فعالیت کاملا سفارشی بر اساس اهداف شما طراحی و اجرا می کند. این فعالیت‌ها می‌توانند صرفاً برای سرگرمی یا برای اجتماعی کردن، آشنا کردن افراد با فرهنگ و ارزش‌های سازمان یا برای اهداف دیگری طراحی شوند.

  گوشی تاشو جدید هواوی به نام «P50 Pocket» به زودی رونمایی خواهد شد

ویژگی های:

 • طراحی دلخواه.
 • ارائه گزارش یا برگزاری جلسه بررسی به درخواست سازمان.
 • انعطاف پذیری در مکان و بستر اجرا بنا به درخواست سازمان.

تیم بازی ها، کدام شرکت ها به پیشرفت کمک می کنند؟

مشتریان TeamUp شرکت ها و سازمان های پیشرو هستند. اما مخاطبان اصلی ما کدام دسته از سازمان ها هستند؟

 1. سازمان هایی که به رشد و تربیت نیروی انسانی خود اهمیت می دهند و علاقه مند به ایجاد محیطی مفرح و جذاب برای یادگیری و تیم سازی هستند و از روش ها و گرایش های جدید آموزشی بهره می برند.
 2. سازمان هایی که علاقه مند به ایجاد فضایی مفرح برای نیروی انسانی خود با راهکارهای خلاقانه هستند تا شاهد رشد بهره وری و بهبود عملکرد تیمی باشند. این راه حل ها می توانند اهداف مختلفی را دنبال کنند: اجتماعی شدن، شبکه سازی درون سازمانی، افزایش روحیه و رضایت شغلی، تقویت کار تیمی، افزایش شناخت بین فردی، تقویت مهارت های نرم و غیره.
 3. سازمان هایی که می خواهند از طریق برنامه ها یا کمپین های بازی با مشتریان خود ارتباط عمیق تری برقرار کنند و آنها را تشویق به استفاده بیشتر از محصولات و خدمات خود کنند.
 4. استارتاپ ها، شرکت های کوچک و متوسط، سازمان های بزرگ چند هزار کارمند و به طور کلی هر سازمانی که مشتاق کشف قدرت «بازی» است. از شرکت های مطرحی که از خدمات تیم آپ استفاده کرده اند می توان به فرست، کافه بازار، دیوار، دیجی کالا و ده ها استارت آپ دیگر اشاره کرد.

پایان گزارش آگهی

این مقاله فقط برای اهداف تبلیغاتی است و زومجی هیچ مسئولیتی در رابطه با آن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید