امکان ارائه باندل های ویژه برای پلی استیشن 5

شایعات جدید از احتمال تولید باندل های ویژه سونی برای کنسول پلی استیشن 5 خبر می دهند.

یکی از آگهی های شغلی جدید سونی اینتراکتیو اینترتینمنت طرفدارانی را دارد که به تولید و انتشار نسخه های ویژه کنسول PS5 امیدوارند.

یا اینکه هنوز در بسیاری از نقاط جهان کمبود موجودی این کنسول محبوب وجود دارد، بسیاری از طرفداران پلی استیشن منتظر هستند تا سونی اولین باندل منحصربفرد این کنسول را معرفی کند که طراحی متفاوتی با نسخه اصلی دارد.

نوامبر امسال دومین سالگرد اولین عرضه پلی استیشن 5 خواهد بود و یک آگهی شغلی جدید در پلی استیشن نشان می دهد که خریداران به زودی می توانند نسخه ای غیر از بسته ای را خریداری کنند که فقط شامل یک کپی فیزیکی از یکی از بازی های انحصاری این کنسول است.

این آگهی استخدام که به تازگی توسط PlayStation Global Operations منتشر شده است، از افراد مجرب در زمینه «برنامه ریزی بسته بندی» دعوت به همکاری می نماید. مهارت ایجاد و تولید پروژه‌های مرتبط با بسته‌بندی محصولات پلی‌استیشن شامل نرم‌افزار، سخت‌افزار، نسخه‌های ویژه و نسخه‌های کلکسیونی بازی‌ها در سطح جهانی، از جمله مهارت‌های مورد نیاز سونی برای این موقعیت است.

ارائه باندل های ویژه برای پلی استیشن 5 سئو کول

البته از طرفی با توجه به اینکه این تبلیغ به بسته بندی نرم افزارها یا بازی ها نیز اشاره دارد، ممکن است هنوز با انتشار نسخه ویژه پلی استیشن 5 بسیار فاصله داشته باشیم. با توجه به انتشار نسخه های ویژه و کلکسیونی برای بسیاری از سونی بازی های سال های اخیر مانند Horizon Forbidden West و God of War Ragnarök منطقی به نظر می رسد که سونی افراد حرفه ای جدیدی را برای این موقعیت استخدام کند.

  کارت گرافیک ارزان Nvidia GTX 1630 در حال حرکت

در هر صورت، بعید است که سونی بتواند نسخه های ویژه کنسول PS5 را برای بازی های بزرگی مانند God of War Ragnarok و Marvel’s Spider-Man 2 که سال آینده منتشر می شود. هر دو نسخه قبلی این بازی‌ها برای کنسول پلی‌استیشن 4 باندل‌های زیبا و منحصربه‌فردی دریافت کردند که به بسیاری از طرفدارانی که هنوز کنسول جدید سونی را خریداری نکرده بودند، اجازه می‌داد تا کنسولی با طراحی متفاوت دریافت کنند.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید