امکان همکاری یک توسعه دهنده Iron Man VR با سونی برای توسعه بازی های PSVR2

استودیو Camouflaj، توسعه‌دهنده Iron Man VR، وب‌سایت خود را به‌روزرسانی کرده و گفته است که سخت در حال توسعه آثار برای واقعیت مجازی است.

آیا می‌توانیم منتظر یک بازی جدید PSVR2 از استودیوی Marvel’s Iron Man VR Camouflaj باشیم؟ ظاهراً می توان به آن امیدوار بود. در به روز رسانی در وب سایت خود، توسعه دهنده بازی Republique اشاره کرد که برای ششمین سال متوالی بر روی عناوین VR سخت کار می کند. رایان پیتونمدیر عامل شرکت از افشای جزئیات بیشتر خودداری کرد، اما گفت که چیزهای هیجان انگیزتری در راه است.

رایان پیتون در بخش دیگری اشاره می کند که آنها مشغول “تقویت همکاری با شرکای دیرینه خود” هستند و گمان می رود سونی این روزها در میان این شرکا باشد. اگرچه تایید این موضوع به زمان بیشتری نیاز دارد، اما استودیو Camouflaj یک توسعه دهنده با تجربه در زمینه ساخت بازی های VR است و بدون شک شریک بسیار خوبی برای سونی در تولید بازی های PSVR2 خواهد بود.

سونی اخیرا هیچ جزئیات جدیدی در مورد هدست پلی استیشن VR2 به اشتراک گذاشته است. اگرچه آنها در تابستان از پورت آثار شخص ثالث برای این هدست واقعیت مجازی خبر دادند، اما هیچ اثر انحصاری دیگری به جز Horizon Call of the Mountain برای آن فاش نکردند. امیدواریم سونی در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری در مورد PSVR2 به طرفداران بدهد تا ببینند چه چیزی برای این هدست در راه است.

  ساخت فیلم BioShock از نویسنده Logan و کارگردان The Hunger Games

دیدگاهتان را بنویسید