تایید برای ایجاد یک انیمیشن Psycho-Pass جدید

به مناسبت دهمین سالگرد ساخت انیمه Psycho-Pass و به همراه اعلام برنامه های مرتبط، ساخت انیمه جدید و طولانی مدت Psycho Pass تایید شد.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونانیمه جدید Psycho-Pass تایید شد. IG و Toho امروز اعلام کردند که قصد دارند دهمین سالگرد انیمه Psycho-Pass را جشن بگیرند، با چراغ سبز Toho برای اقتباس انیمه بلند جدید از سری محبوب به نام Psycho-Pass Providence. اما در حال حاضر اطلاعات زیادی به جز یک پوستر وجود دارد در دسترس نیست، می توانید این پوستر را در زیر مشاهده کنید:

اولین پوستر انیمه Psycho-Pass Providence

استودیوی Production IG مسئولیت ساخت و Toho مسئولیت پخش این انیمه را بر عهده دارد نایوشی شیوتانی برای کارگردانی انیمه Psycho-Pass Providence بازگشته است. همچنین، توهو برنامه هایی را برای دهمین سالگرد انیمه Psycho-Pass فاش کرد که در آن ما شاهد پخش رادیوی Psycho-Pass توسط Tomokazu Seki، صداپیشه شینیا کوگامی هستیم. فصل اول این برنامه هم اکنون در رادیو Station Onsen و Spotify در دسترس است.

فصل دوم رادیو Psycho-Pass از ماه آینده آغاز می شود و هر قسمت از آن هر جمعه در دسترس طرفداران Psycho Pass قرار می گیرد. علاوه بر برنامه های مختلف مانند برنامه های با حضور طرفداران و کارکنان تولید انیمه، علاقه مندان می توانند بسته ویژه 10th Anniversary Psycho-Pass به نام Psycho Box را خریداری کنند. در این باندل شاهد فصل اول و دوم انیمه Psycho-Pass به همراه فیلم Psycho-Pass محصول 2015 هستیم که در خانه اکران خواهد شد.

انیمه Psycho-Pass اقتباسی از مانگایی به همین نام توسط Hikaru Meiyoshi است که فصل اول آن در 22 قسمت تولید و در سال 2012 پخش شد. سپس انیمه Psycho-Pass 2 که در 11 قسمت تولید شده بود در 2014. و انیمه Psycho-Pass 3 در 8 قسمت تولید و در سال 2019 برای طرفداران عرضه شد.علاوه بر این سه انیمه بر اساس انیمه Psycho Pass تولید شده است انیمه Psycho-Pass: The Movie در سال 2015 انیمه Psycho-Pass: Sinners of the System که یک سه گانه در سال 2019 بود و انیمه Psycho-Pass 3: The First Inspector در سال 2018. آنها در سال 2020 منتشر شدند.

  مشخصات دوربین گلکسی اس 22 و اس 22 پلاس فاش شد

دیدگاهتان را بنویسید