توضیحی در مورد نحوه پیش بینی رویدادهای آینده در سی و چهارمین فصل سیمپسون ها

سازندگان سیمپسون ها گفته می شود که نحوه پیش بینی وقایع آینده در قسمت جدید فصل سی و چهارم این سریال انیمیشنی توضیح داده خواهد شد.

از نمایش انیمیشن سیمپسون ها در سال 1989 از شبکه فاکس تا به امروز شاهد بودیم که چگونه پیش بینی ها در این مجموعه انیمیشنی ارائه شد که چند سال بعد رنگ واقعیت به خود گرفت و اکنون طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیوننحوه پیش بینی رویدادهای آینده در The Simpsons توضیح داده خواهد شد. مت سلمان، مجری سریال سیمپسون ها در مصاحبه ای با ددلاین گفت که در نهایت در یکی از قسمت های فصل سی و چهارم این سریال انیمیشنی نحوه پیش بینی وقایع آینده در انیمیشن سیمپسون ها را توضیح خواهند داد.

مقاله مرتبط:

سلمان گفت که این یک قسمت مفهومی با رویدادهای دیوانه کننده است، اما در نهایت توضیح می دهد که سیمپسون ها چگونه می توانند رویدادهای آینده را پیش بینی کنند. تا به امروز 33 فصل و 728 قسمت از سیمپسون ها تولید و از شبکه فاکس پخش شده است و این انیمیشن تا به امروز 35 جایزه امی دریافت کرده است. The Simpsons در حال حاضر در مرحله تولید است، اما سازندگان آن تایید کرده اند که این مجموعه انیمیشن رو به پایان است.

پخش سی و چهارمین فصل سیمپسون ها از 25 سپتامبر سال جاری (3 اکتبر) آغاز خواهد شد. همچنین یکی از قسمت های فصل جدید سیمپسون ها تقلید از انیمه و مانگای Death Note است که امسال پخش می شود و این قسمت خانه درختی وحشت نام دارد. سیمپسون ها یکی از پربیننده ترین و محبوب ترین برنامه های سرویس استریم دیزنی پلاس است.

  یک اتفاق مرموز در پوستر جدید سریال 1899 اثر جدید سازندگان Dark نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید