حضور لوکی و سیلوی در عکس های جدید از پشت صحنه فصل دوم سریال لوکی

به تازگی تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فصل دوم سریال Loki با حضور لوکی و سیلوی منتشر شده است.

فیلمبرداری و تولید فصل دوم سریال Loki همچنان ادامه دارد حالا با توجه به دومی اخبار سینما و تلویزیونعکس های جدیدی از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فصل دوم سریال Loki منتشر شد. در تصاویر جدید از پشت صحنه فصل دوم Loki، لوکی با بازی تام هیدلستون و سیلوی با بازی سوفیا دی مارتینو را می بینیم که پس از اتفاقات فصل اول این سریال دوباره در یک فروشگاه مک دونالد ملاقات خواهند کرد. سلسله. همچنین مامور موبیوس با بازی اوون ویلسون در این تصاویر قابل مشاهده است:

پست های مشابه:

  • نظریه های سری لوکی
  • نقد و بررسی Loki The Sixth Series

اریک مارتیننویسنده دو قسمت از فصل اول سریال لوکی و نویسنده سریال پاشنه ها، وظیفه نگارش فیلمنامه هر 6 قسمت از فصل دوم سریال لوکی را بر عهده دارد. جاستین بنسن و آرون مورهد، کارگردانان برخی از قسمت های سریال شوالیه ماه وظیفه کارگردانی حداقل چند قسمت از فصل دوم سریال لوکی را بر عهده گرفته اند. فصل دوم سریال Loki در 6 قسمت تولید و در سال 2023 از دیزنی پلاس پخش خواهد شد. تام هیدلستون، سوفیا دیمارتینو، اوون ویلسون، گوگو امبتا را، رافائل کاساله، وونمی موساکو و تارا استرانگاز جمله بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال لوکی حضور دارند و به ایفای نقش می پردازند.

فصل دوم Loki قرار است در تابستان 2023 از دیزنی پلاس پخش شود.انتظار می رود مانند فصل اول، فصل دوم Loki در 6 قسمت تولید شود. فصل دوم این سریال که داستان چندجهانی را در دنیای سینمایی مارول آغاز می کند، بخشی از فاز پنجم MCU خواهد بود.

  اپل نام "Reality One" را برای هدست واقعیت ترکیبی خود ثبت کرده است

دیدگاهتان را بنویسید