داستان کامل بازی Doom Eternal و بسته های اضافی این بازی

در قسمت دوم داستان سری دوم بازی ها، داستان دومین Slayer در دومین بازی Eternal و دو بسته الحاقی منتشر شده برای آن بازی را دنبال می کنیم.

در قسمت قبل دیدیم که چگونه دکتر ساموئل هیدن به لطف خدمات منحصر به فرد خود، Doomslayer را به زمان و مکان نامعلومی تلهپورت کرد تا در غیاب این شکارچی شیطان، نقشه های خود را برای کنترل جهان انجام دهد. اما در غیاب Dumslayer، نیروهای اهریمنی به رهبری نژادی به نام “Cauldron” بر روی زمین فرود می آیند و بشریت بار دیگر در معرض خطر نابودی قرار می گیرد. انسان ها به رهبری ساموئل هایدن برای مدتی در برابر هجوم اهریمنان مقاومت می کنند، هرچند ناگفته نماند که هیچ نیروی دیگری جز قدرت افسانه ای Doomslayer نمی تواند در برابر جهنم ها بایستد.

بدین ترتیب در ابتدای نسخه ابدی بازی شاهد Domslayer هستیم. او بر روی قلعه ای عظیم قرار گرفته و با راهنمایی و کمک هوش مصنوعی Vega به سمت زمین حرکت می کند. با از بین بردن سه کشیش جهنمی، قاتل قصد دارد حمله اهریمنی را خنثی کند و امنیت و آسایش سیاره زمین را بازگرداند. سپس به سراغ داستان دو بسته الحاقی بازی می رویم تا ببینیم چگونه پس از پاکسازی زمین از نیروهای اهریمنی، اکنون همه موجودات در خطر نابودی قرار دارند. در نهایت می بینیم که Dom Slayer، آن سرباز بی نام و نشان، سعی می کند با از بین بردن بازیگران اصلی پشت همه اتفاقات، یک بار برای همیشه به همه این درگیری ها پایان دهد.

  گلکسی F23 در نتایج Geekbench ظاهر شد

در یوتیوب تماشا کنید

دیدگاهتان را بنویسید