فرصتی برای ارائه بازی جدید Quantic Dream در Gamescom 2022

شایعات جدید از عرضه بازی جدید Quantic Dream Studio در Gamescom 2022 خبر می دهند.

بر اساس اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط تام هندرسونروزنامه نگار مشهور صنعت بازی، به نظر می رسد که بازی جدید استودیوی فرانسوی Quantic Dream به عنوان بخشی از نمایشگاه گیمزکام امسال ارائه شود.

بر اساس اطلاعات هندرسون، این بازی در حال حاضر به صورت غیرعلنی و پشت درهای بسته برای تعداد محدودی از افراد حاضر در این نمایشگاه به نمایش گذاشته خواهد شد. هنوز مشخص نیست در مراسم Opening Night Live که قرار است تا ساعاتی دیگر با اجرای جف کلی برگزار شود، شاهد حضور این بازی باشیم یا خیر.

اطلاعات دقیقی از این بازی جدید در دسترس نیست، اما منابع آگاه از وضعیت داخلی این استودیو می گویند که Quantic Dream در حال حاضر در حال توسعه سه بازی مختلف است. بازی Star Wars Eclipse از دنیای جنگ ستارگان پروژه اصلی دو شعبه این استودیو در فرانسه و مونترال کانادا می باشد. ظاهرا دو بازی با کد Spellcaster و Dreamland پروژه های اعلام نشده این استودیو هستند.

دو نفر با یک شمشیر نوری روی پل در Star Wars Eclipse دعوا می کنند

بازی موبایل Spellcaster که چند سالی است در حال ساخت است با همکاری Netize منتشر خواهد شد. در سال 2019، Netize یکی از سهامداران Quantic Dream Studio شد و حتی چند ماه پیش شایعاتی مبنی بر خرید 100 درصدی Quantic Dream توسط این ناشر چینی منتشر شد.

Project Dreamland به عنوان یکی از بازی هایی که توسط این تیم در حال توسعه است، احتمالاً یک بازی فانتزی ابرقهرمانی با چاشنی طنز است که در قرون وسطی اتفاق می افتد. پیش تولید این بازی ظاهراً در سال 2015 آغاز شده است. هندرسون می گوید با توجه به اینکه Spellcaster بر روی پلتفرم های موبایل و به خصوص بازارهای آسیایی تمرکز دارد، افشای آن در مراسم Gamescom دور از ذهن به نظر می رسد.

  برزیل با خرید اکتیویژن بلیزارد از مایکروسافت موافقت کرد

بنابراین احتمال آشکار شدن سرزمین دریم نسبت به پروژه دیگری که توسط کوانتیک دریم در حال ساخت است بیشتر است. البته هندرسون تایید می‌کند که Star Wars Eclipse می‌تواند همان بازی Quantum Dream باشد که در رویداد Gamescom حضور داشت، اما به دلیل فاصله زیاد تا زمان عرضه، بعید به نظر می‌رسد که این بازی جنگ ستارگان دوباره در یک بازی ظاهر شود. رویداد بازی

هنوز اطلاعات زیادی در مورد Star Wars Eclipse وجود ندارد و بیشتر بازیکنان این محصول را فقط از روی تریلر پخش شده در Game Awards 2021 می شناسند. اما منابع موثق از توسعه بسیار آشفته این بازی خبر می دهند. برخی از فعالان صنعت بازی نیز معتقدند با توجه به اینکه کار ساخت این بازی حداقل تا چهار سال دیگر ادامه خواهد داشت و همچنان موارد زیادی در خصوص مشکلات مدیریت داخلی استودیو Quantic Dream وجود دارد. امکان لغو ساخت این بازی توسط Lucasfilm Games و Disney وجود دارد.

به هر حال، می‌توانید پوشش زومجی از اخبار و تریلرهای مراسم افتتاحیه Gamescom 2022 را دنبال کنید. این مراسم از ساعت 22:30 امشب به وقت تهران برگزار می شود. نظر شما کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید