اولین قسمت از فصل چهارم سریال مانیفست نتفلیکس اعلام شد اولین تریلر منتشر شد.

نتفلیکس با انتشار تیزر تریلر تاریخ شروع قسمت اول فصل چهارم و پایانی سریال Manifest را تایید و اعلام کرد.

در ژوئن گذشته NBC از لغو پخش سریال Manifest پس از سه فصل خبر داد و سپس نتفلیکس حق تولید و پخش این سریال را خرید و دستور ساخت فصل چهارم و پایانی این سریال را از لیست پروازها اعلام کرد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتاریخ پخش اولین قسمت از فصل پایانی سریال Manifest اعلام شد. نتفلیکس اعلام کرد که در تاریخ 4 نوامبر (13 آبان) اولین قسمت از فصل چهارم سریال Manifest که 10 قسمت خواهد بود، پخش خواهد شد.

قسمت دوم فصل پایانی لیست پرواز قرار است در سال 2023 از نتفلیکس پخش شود همچنین اولین تیزر تریلر قسمت اول فصل پایانی سریال Manifest منتشر شد که به تاریخ مهمی در این سریال اشاره می کند. . زیرا آن تاریخ همان روزی است که مسافران پرواز 828 مونتگو ایرویز که پنج سال پیش ناپدید شده بودند، دوباره ظاهر شدند. در ادامه می‌توانید این تیزر تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

سریال Manifest داستان مسافران و خدمه یک هواپیمای مسافربری را روایت می کند که 5 سال پس از اعلام مرگشان پیدا می شوند. جف ریک، خالق «Passengers» در توییتر از همه طرفداران به خاطر تلاش‌هایشان برای زنده کردن نمایش تشکر کرد. او همچنین برای اجرای فصل چهارم و پایانی این سریال بازخواهد گشت. ملیسا راکسبری، جاش دالاس، آتنا کارکانیس، جی. رامیرز، لونا بلیز، جک مسینا، پراوین کائور، مت لانگ و هالی تیلوراز جمله بازیگرانی هستند که در سریال مانیفست حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند.

  پخش ویدیوی گیم پلی افتتاحیه Forspoken که نبردها و صحنه های برش را نشان می دهد

دیدگاهتان را بنویسید