امکان ریمستر دو بازی Sam و Max برای PS4 و PS5

به گزارش The Snitch، نسخه ریمستر دو بازی Sam and Max: Save The World و Sam and Max: Beyond Time And Space برای پلی استیشن منتشر خواهد شد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، با خبر شدیم که The Snitch، یکی از افراد شناخته شده صنعت بازی، از انتشار ریمستر Sam and Max: Save The World و Sam and Max: Beyond Time And Space برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن خبر داده است. 4 کنسول خب این پست فقط به انتشار نسخه ریمستر بازی های ذکر شده پلی استیشن اشاره دارد و اطلاعات بیشتری در مورد آنها در اختیار علاقه مندان قرار نمی دهد.

ما در حال حاضر نمی‌دانیم کدام استودیو بازسازی‌های احتمالی Sam and Max: Save The World و Sam and Max: Beyond Time And Space را توسعه خواهد داد و همچنین نمی‌دانیم چه زمانی باید آن‌ها را معرفی یا حتی تلاش کنیم. انتشار نسخه ریمستر این بازی ها هنوز تایید نشده است، اما The Snitch سابقه خوبی در دریافت درست اطلاعات دارد. او اخیرا لیست بازی های Xbox Live Gold را برای سپتامبر 2022 فاش کرده است.

این احتمال وجود دارد که استودیوی Telltale در ساخت نسخه ریمستر شده بازی های سم و مکس نقش داشته باشد. چرا که او در حال حاضر تلاش زیادی برای بازگرداندن آثار محبوب گذشته انجام می دهد. همچنین اگر این شایعه صحت داشته باشد، این اولین باری است که Sam & Max: Save The World به پلتفرم پلی استیشن راه پیدا می کند. در هر صورت همچنان باید انتظارات خود را کنترل کنیم و منتظر انتشار اطلاعات موثق از منابع رسمی باشیم.

  نقد و نمرات بازی Pokémon Scarlet & Violet منتشر شده است

دیدگاهتان را بنویسید