بخش استریم جدید Studio CD Projekt برای محتوای جدید Cyberpunk 2077

CD Projekt تاریخ پخش جدید Night City Wire را تعیین کرده است که شامل محتوای جدیدی از Cyberpunk 2077 و انیمه Edgerunners می شود.

به تازگی و در جریان اخبار بازی های اخیر، استودیو CD Projekt Red از پخش قسمت جدیدی از استریم های مداوم خود با محوریت بازی Cyberpunk 2077 (برنامه اینترنتی ویژه این استودیو به نام Night City Wire) خبر داد. این پخش زنده (پخش زنده) که روز سه شنبه هفته آینده (15/6/15 شهریور) ساعت 19:30 در تهران برگزار می شود، اطلاعات جدیدی از محتوای آینده بازی Cyberpunk 2077 و البته اخبار جدیدی از انیمه Edgerunners ارائه می دهد. سری منتشر خواهد شد

صحنه اکشن انیمه Cyberpunk: Edgerunners

یک انیمه 10 قسمتی در شهر شب و دنیای Cyberpunk 2077 مجموعه برنامه نویسی آنلاین تیم CD Project Red به نام “Night City Wire” کار خود را قبل از انتشار بازی Cyberpunk 2077 آغاز کرد تا اطلاعات جدیدی از محتوای این منتشر شود. کار می کند و حالا پس از حمایت استودیوی بازی سازی لهستانی، نایت سیتی وایر نیز به فعالیت خود ادامه می دهد. همانطور که گفته شد، انتظار می رود محتوای جدید Cyberpunk 2077 نیز در این پخش زنده نمایش داده شود.

با توجه به شایعات و محتویات فایل فاش شده موجود در آخرین به روز رسانی Cyberpunk 2077، به نظر می رسد که یک بسته الحاقی بزرگ و هفت سطحی مجموعه ای در Combat Zone of Pacifica به زودی در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. گفته می شود داستان و مراحل جانبی این بسته الحاقی که شخصیت اصلی آن شخصیتی به نام Songbird است در داستان اصلی بازی توسط وی و جانی سیلورهند ذکر شده است.

  بازی Dead Island 2 بار دیگر به تعویق افتاد

در حال حاضر باید منتظر ماند و دید که استودیو CD Projekt Red که در حال حاضر بر روی نسخه نسل نهم بازی Witcher 3 و دنباله آن کار می کند، چه چیزی برای طرفداران Cyberpunk 2077 در نظر گرفته است. نطر شما چی هست؟ دوست دارید در این رویداد چه محتوایی به بازی معرفی شود؟ انتظارات خود از این رویداد و انیمه 10 قسمتی که برای دنیای Cyberpunk 2077 ساخته می شود را در زومجی بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید