حضور صداپیشه گرالت از سریال The Witcher در پروژه ای ناشناخته

داگ کاکل که او را به عنوان صدای گرالت از سه گانه ویچر می شناسیم، با انتشار پستی در صفحه اجتماعی خود خبر از کار خود در پروژه ای جدید و ناشناخته داد.

اخیرا و در جریان اخبار اخیر بازی، داگ کاکل (داگ کاکل) که او را با نام گرالت از سه گانه ویچر می شناسیم، با انتشار پستی جدید در صفحه توییتر خود از مشارکت در خلق اثری جدید خبر داد.

داگ کاکل در کت و شلوار کپچر پرفورمنس برای انیمیشن شخصیت خود در پروژه ای جدید

کاکل با انتشار این عکس متن زیر را نوشت:

“من لباس پوشیده ام و آماده ام! این اولین بار است که در جلسات Performance Capture (ضبط همزمان حرکات بدن و صدا برای متحرک سازی و جان بخشیدن به شخصیت ها در دنیای بازی/انیمیشن) شرکت می کنم.

در حال حاضر اطلاعاتی از پروژه جدید کاکل در دست نیست. با این اوصاف، طرفداران و رسانه های بازی های ویدیویی حدس می زنند که Kakel در جلسه ضبط حرکت و صداگذاری بازی پس از رونمایی از قسمت جدید سری بازی Witcher شرکت کرده است. فعلا باید منتظر ماند و دید که این اثر مرمر چه زمانی به صورت رسمی رونمایی خواهد شد.

نطر شما چی هست؟ فکر می کنید کاکل به عنوان گرالت در قسمت جدید سری ویچر بازخواهد گشت یا خیر؟ آیا او در این تصویر نقش جدیدی را در یک کار کاملا جدید بازی می کند؟ نظر خود را در مورد زومجی بنویسید.

  گوشی Nothing (1) با بدنه شفاف و نشانگرهای LED متعدد ارائه شد

دیدگاهتان را بنویسید