تعلیق توسعه بیشتر Splitgate به دلیل توسعه دنباله آن

تیم سازنده Splitgate اعلام کرده است که توسعه بیشتر بازی را متوقف خواهد کرد تا بر روی یک دنباله کاملاً جدید تمرکز کند.

بازی Splitgate برای اولین بار در سال 2019 به عنوان دسترسی اولیه منتشر شد. اما تقریبا بیش از یک سال طول کشید تا این شوتر چند نفره به طور ناگهانی محبوبیت پیدا کند. گیم پلی خاص این بازی ترکیبی از عناصر مختلف بازی های Halo و Portal است او به سرعت توانست جایی برای خود در قلب بازیکنان باز کند.

از زمان انتشار بازی Splitgate، موفقیت بزرگی بوده است و طبیعی است که استودیو 1047 Games علاوه بر توسعه این بازی، به دنبال اهداف جدیدی برای رشد و دنباله ای باشد. در واقع سازنده بازی اعلام کرد که در حال برداشتن گام های اولیه در این مسیر است.

استودیوی 1047 Games اعلام کرده است که دیگر به توسعه Splitgate در آینده ادامه نخواهد داد. به جای انتشار به‌روزرسانی‌های کوچک مکرر، تیم توسعه تصمیم گرفت روی شروع یک دنباله کاملاً جدید تمرکز کند. این دنباله که با استفاده از موتور گرافیکی Unreal Engine 5 به جای تغییرات تکاملی قبلی ساخته شده است، تغییراتی انقلابی نیز مانند Splitgate ایجاد خواهد کرد. رایگان خواهد بود.

حالت اول شخص بازی Splitgate

توسعه دهندگان توضیح می دهند: «Splitgate نتایج بهتری از آنچه ما انتظار داشتیم به دست آورد و موفقیتی که تعداد کمی از بازی های مستقل شانس دستیابی به آن را دارند. موفقیت اولیه بازی به ما این امکان را داد تا پروژه خوابگاه رویایی خود را به یک بازی AAA تبدیل کنیم که در کنار تیراندازان از بزرگترین ناشران صنعت قرار می گیرد. از طرفی این موفقیت باعث شد که ما به عنوان یکی از بهترین استعدادهای این صنعت شناخته شویم. ساعت‌ها صرف طراحی مجدد محتوا و سیستم‌های قدیمی کردیم که در ابتدا توسط افراد معدودی ایجاد شده بودند.

  "جایزه اسنووا"؛ رویداد Snowa برای حمایت از پروژه های تحقیقاتی با 20 میلیارد ریال حمایت از هر پروژه

وضعیت ما مانند کشتی است که به راه افتاده است. ما می خواهیم همه افراد حاضر در کشتی را خوشحال کنیم و در عین حال این کشتی را به یک موشک فضایی تبدیل کنیم. پس از بررسی ها و بازخوردهای گسترده، استودیوی 1047 Games تصمیم گرفت دنباله ای درخور توجه طرفداران بازی بسازد. ما می خواهیم این توالی بیش از تغییرات و تحولات جزئی در طول زمان باشد. به همین دلیل، ما تصمیم گرفتیم که تولید محتوای جدید برای Splitgate را متوقف کنیم.

تمام تمرکز ما از توسعه به‌روزرسانی‌های افزایشی کوچک به ساخت یک بازی جدید در دنیای Splitgate تغییر کرده است. این دنباله به جای ساختن بر اساس بازی قبلی، به دنبال تغییرات انقلابی است. دنباله این بازی یک تیرانداز پورتال خواهد بود که از موتور Urean 5 پشتیبانی می‌کند و پخش آن رایگان خواهد بود.

ما ناراحتی شما را درک می کنیم و می دانیم که سوالات زیادی دارید. برای روشن شدن موضوع، Splitgate آنلاین خواهد ماند و شما آیتم ها یا پیشرفت بازی خود را از دست نخواهید داد. در واقع، یک Battle Pass جدید در 15 سپتامبر منتشر خواهد شد که برای تشکر از همه کسانی که Splitgate بازی می کنند رایگان خواهد بود.”

استودیوی 1047 Games اعلام کرده است که در آینده با بروزرسانی ها و اصلاحات کوچکتر به پشتیبانی از Splitgate ادامه خواهد داد. اما به گفته سازندگان، بیشتر تمرکز آنها بر روی ساخت یک شوتر کاملا جدید است و مشتاقانه منتظر اعلام رسمی آن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید