بسته بندی نسخه فایرفاکس The Last of Us Part 1 توسط چندین خریدار آسیب دید

برخی از نسخه های فیزیکی The Last of Us Part 1 Firefly Edition در حین حمل و نقل آسیب دیده اند و ظاهرا سونی آنها را جایگزین نخواهد کرد.

برخی از خریداران The Last of Us Part 1 Firefly Edition می گویند بسته ای که دریافت کرده اند در حین حمل و نقل آسیب دیده است. این نسخه ویژه Last of Ace Part 1 که می‌توانید از فروشگاه دایرکت پلی‌استیشن خریداری کنید، شامل بازی اصلی، DLC Left Behind، Steel Case، کمیک 4 جلدی American Dreams، تصویر جلد جدید و تعدادی از داخل بازی است. محتوا.

با توجه به قیمت نسخه Firefly 99.99 دلار و قیمت نسخه استاندارد 69.99 دلار، می توان انتظار داشت که نسخه Firefly با دقت بیشتری عرضه شود. به خصوص که در بسته بندی مقوایی است. اما برخی از خریداران در شبکه های اجتماعی از کیفیت پایین بسته بندی شکایت کردند. یکی از کاربران Reddit با انتشار این تصاویر گفت: «نسخه هایی که برای من و برادرم ارسال شده بود، تحویل وحشتناکی داشتند. ممنون سونی

نسخه کرک شده The Last of Us Part 1 Firefly Editions

کاربر دیگری به پست گفته شده Reddit پاسخ داد: «نسخه ای که برای من ارسال شد نیز وضعیت بدی داشت. چهار گوشه بسته آسیب دیده بود و پلاستیکی که کمیک ها را نگه می دارد در یک گوشه پاره شده و باعث آسیب جزئی به پایین ستون فقرات شده است. فکر نمی‌کنم به فکر حل مشکل باشند.» کاربر شاکی دیگری نوشت: «تغییر نمی‌شود.» آنها فقط 20 درصد تخفیف خرید بعدی شما را از فروشگاه تحویل می‌دهند. بنابراین اساساً می‌گویند از اینکه پول خرج کردید تشکر می‌کنم! حالا پول بیشتری خرج کن.”

  خلاصه تصویری از ارائه مایکروسافت در نمایشگاه بازی توکیو 2022؛ از Overwatch 2 Hero تا Deathloop

نسخه Firefly بازی The Last of Us Part 1 به طور انحصاری از طریق فروشگاه انحصاری سونی معروف به PlayStation Direct فروخته می شود. برخی از بازیکنان می گویند که ترجیح می دهند نسخه کلکسیونی گران قیمت بازی را از فروشگاه دیگری تهیه کنند تا نسخه معیوب. بخش حمل و نقل فروشگاه هنوز در این مورد اظهار نظری نکرده است. باید ببینیم چه می شود.

بازی The Last of Us Part 1 بازسازی کامل بازی Last of Us می باشد که در سال 2013 برای کاربران PS3 منتشر شد. این بازسازی از فناوری های نسل 9 استفاده می کند و عملکرد گرافیکی بازی را از هر نظر بهبود می بخشد. بازی The Last of Us Part 1 روی کنسول PS5 نیز در زمینه های دیگری مانند مبارزه، حرکت، مخفی کاری و هوش مصنوعی پیشرفت های زیادی دارد. بازی Last of Ace Part 1 در حال حاضر برای پلی استیشن 5 منتشر شده و در زمان نامعلومی بر روی پلتفرم رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید