تایید انتشار بازی سیفو برای نینتندو سوییچ

Sifu که اوایل سال جاری برای طرفداران هنرهای رزمی برای پلی استیشن و رایانه شخصی منتشر شد، در ماه نوامبر به کنسول نینتندو سوییچ نیز راه پیدا خواهد کرد.

Sifu ممکن است به اندازه بازی های بزرگ AAA 2022 محبوب نباشد، اما همانطور که بسیاری از کهنه کارها می گویند، به راحتی یکی از بهترین های امسال است. حال در میان جدیدترین اخبار بازی با خبر شدیم که بازی رزمی سیفو به زودی برای کاربران بیشتری عرضه خواهد شد.

SloClap اعلام کرده است که Sifu در ماه نوامبر برای Nintendo Switch عرضه خواهد شد. در حال حاضر مشخص نیست که بازیکنان باید چه انتظاراتی از وضوح و عملکرد نسخه نینتندو سوییچ در حالت docked یا handheld داشته باشند، اما تریلر معرفی این نسخه بخش هایی از گیم پلی آن را نشان می دهد که رضایت بخش به نظر می رسد. هنوز نمی دانیم که آیا نسخه فیزیکی Sifu منتشر می شود یا این بازی فقط به صورت دیجیتالی در دسترس خواهد بود.

دانلود از آپارات

نسخه نینتندو سوییچ احتمالاً شامل تمامی به‌روزرسانی‌هایی است که تاکنون برای بازی منتشر شده است. از اصلاح کننده های گیم پلی گرفته تا گزینه های سختی. دو آپدیت دیگر برای عرضه تا پایان سال جاری برنامه ریزی شده است که یکی از آنها حالت Arena را به بازی معرفی می کند. بازی Sifu در تاریخ 8 نوامبر برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. این بازی در حال حاضر برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی در دسترس است.

  Suicide Squad: Kill the Justice League Battle Pass و جزئیات رابط کاربری فاش شد

دیدگاهتان را بنویسید