یک اتفاق مرموز در پوستر جدید سریال 1899 اثر جدید سازندگان Dark نمایش داده می شود.

نتفلیکس پوستر جدیدی از سریال 1899 منتشر کرده است که در آن شاهد مثلثی مرموز در دریا هستیم که کشتی محل وقوع وقایع فیلم به سمت آن می رود.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوننتفلیکس پوستر جدیدی از سریال 1899 منتشر کرده است در این پوستر کشتی محل وقوع وقایع سریال را می بینیم که به سمت مثلثی در وسط اقیانوس می رود که در واقع داخل آن مثلث آب ندارد. برخی معتقدند که این مثلث ممکن است در واقع مثلث برمودا باشد، اما این موضوع هنوز تایید نشده است و در زیر می توانید این پوستر جذاب و مرموز را مشاهده کنید:

پوستر جدید سریال نتفلیکس 1899

سریال 1899 در 8 قسمت تولید شده و چند زبانه خواهد بود اما زبان انگلیسی به عنوان زبان اصلی سریال اعلام شده است. این سریال قرار است امسال از شبکه نتفلیکس پخش شود. سریال 1899 قرار است داستان کشتی حامل مهاجران را روایت کند. این کشتی حاوی مهاجرانی از کشورهای مختلف قاره کهن (اروپا) است و قرار است مهاجرانی را در مسیر لندن به نیویورک جابجا کند که طی آن وقایع برای آنها رخ خواهد داد.

سریال 1899 که داستانی کاملا بدیع دارد، داستان مسافران این قایق را روایت می کند که از کشورهای مختلف اروپایی هستند و با امیدها و رویاهای تازه برای زندگی بهتر در قرن جدید کشور خود را به مقصد آمریکا ترک کرده اند. وقتی کشتی مهاجر دیگری را در دریا کشف می‌کنند، سفرشان تغییری غیرمنتظره پیدا می‌کند. آنچه قبلاً به آنها وعده داده شده بود به یک کابوس وحشتناک تبدیل می شود.

  چگونه از طریق ثبت اختراع درآمد مادام العمر داشته باشیم؟

امیلی بیچام، آندریاس پیچمن، آنئورین برنارد، میگل برناردو، ماچی موسیاو، لوکاس لینگارد تونسن، روزالی کریگ، کلارا روزاگر، ماریا ارولتر، یان گائل، ماتیلد الیور، خوزه پیمنتائو، ایزابلا وی، گابی وانگ، الکساندر ادلین، جوناس بلوک ویلم و آنتون لسراز جمله بازیگرانی هستند که از سال 1899 در این سریال حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند. باران بو هیت و یانتی فریزسازندگان سریال Dark مسئولیت ساخت این سریال ترسناک را بر عهده دارند.

سریال 1899 هنوز تاریخ پخشی ندارد اما پیش بینی می شود در جریان رویداد Netflix Tudum که قرار است در 24 سپتامبر (2 اکتبر) برگزار شود، شاهد تریلر رسمی این سریال باشیم و در پایان ، تاریخ پخش سریال 1899 اعلام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید