افزایش قابلیت انتشار DLC داستانی Horizon Forbidden West

لنس ردیک که در بازی Silence را بازی می کند Horizon Forbidden West توییتی منتشر کرد که برخی از طرفداران و رسانه ها معتقدند نشانه ای از ساخته شدن DLC برای بازی است.

لنس ردیک در بازی Horizon Forbidden West در نقش سایلنز در توییتی به شایعات در مورد بسته توسعه برای این کار دامن زد. او ویدیوی کوتاهی از خود منتشر کرد که در آن نقاط موشن کپچر به صورتش چسبانده شده بود تا حالات چهره را به تصویر بکشد، و در توضیح آن نوشت: «سخت کار کردن… در جلسه برای Horizon Forbidden West».

این توییت از آن زمان حذف شد، اما خوشبختانه طرفداران اسکرین شات آن را ذخیره کردند. مشخص نیست که Reddick قرار بود ویدیو را با هشتگ بالا ارسال کند یا خیر. اما با توجه به حذف توییت، این احتمال وجود دارد که او از آن هشتگ استفاده نکرده باشد. زیرا حضور یک جلسه جدید موشن کپچر برای یک بازی که چند ماه است منتشر شده است، مطمئناً گمانه زنی های زیادی را به همراه خواهد داشت.

توییت لنس ردیک که به گسترش Horizon Forbidden West اشاره می کند

با توجه به توییت، می توان نتیجه گرفت که این جلسه موشن کپچر برای یک بسته الحاقی مناسب نیست. زیرا در توییت از هشتگ نام دومین بازی از سری Horizon استفاده شده است. با این حال، هنوز ممکن است ردیک در حال کار بر روی پروژه دیگری در دنیای سری Horizon استودیوی گوریلا باشد.

Horizon Forbidden West برای گیمرهای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس است.

  تریلر جدید FIFA 23 با تمرکز بر Pro Clubs

دیدگاهتان را بنویسید