امکان اضافه کردن قابلیت غیرفعال کردن Quick Resume در کنسول های Xbox

توانایی یک جمع بندی سریع این باعث ایجاد مشکلاتی در هنگام پخش مجدد بسیاری از بازی های آنلاین می شود و ممکن است به زودی شاهد قابلیت غیرفعال کردن آن باشیم.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد کنسول های Xbox Series X Xbox Series S شامل Quick Resume است که به گیمرها اجازه می دهد چندین بازی را به طور همزمان متوقف کنند و به راحتی بین آنها جابجا شوند. بازیکنان می توانند یک بازی متوقف شده را در کمتر از چند ثانیه از جایی که متوقف کرده اند، از سر بگیرند.

همه بازی ها از ویژگی یک جمع بندی سریع من حمایت نمی کنم؛ اما گاهی اوقات کارهایی که از این ویژگی استفاده می کنند با مشکل مواجه می شوند، به خصوص اگر به یک سرور آنلاین متصل باشند.

کاربران ایکس باکس همیشه این امکان را دارند که مداخله کنند یک جمع بندی سریع با بازی هایی مثل PUBG، فیفا و Halo Infinite شکایت می کنند; زیرا در اکثر مواقع بستن دستی بازی، حذف حالت تعلیق و شروع مجدد بازی نتیجه سریع تری نسبت به استفاده از این قابلیت می دهد.

بازیکنی با نام کاربری GabeTC99 در توییتر گفت: “هنوز نمی فهمم چرا.” [قابلیت Quick Resume] نمی توان آن را غیرفعال کرد.

یک جمع بندی سریع این یک ویژگی عالی برای بسیاری از بازی ها است. اما در صورت استفاده در بازی های آنلاین، آنها را به طور کامل غیرفعال می کند و باید به صورت دستی از بازی خارج شوید. ای کاش گزینه ای برای غیرفعال کردن این ویژگی برای بازی هایی مانند این وجود داشت.”

  ستاد سمانه، پلتفرم فروش عمده خدمات تامین کننده و پیمانکار، در ایران راه اندازی شده است.

توییت فیل اسپنسر در مورد غیرفعال کردن رزومه سریع

فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس در پاسخ به این کاربر نوشت: درخواست معقول و ویژگی خوب. ما آن را در لیست موارد بررسی خواهیم کرد.

سال گذشته، استودیو 343 صنایع به بازیکنان هشدار داد که وقتی تجربه می کنند هالو بی نهایت از توانایی یک جمع بندی سریع بکار نبرید؛ در غیر این صورت ممکن است باعث از دست دادن وسایل تزئینی بازیکنان شود.

در طول کمپین Halo Infinite بازی، بازیکنان می‌توانند از طریق جعبه‌های زرهی که در قسمت‌های مختلف Halo Zeta قرار دارند، آیتم‌های تزئینی را که می‌توان در بخش چندنفره استفاده کرد، به دست آورد. اما از تابع استفاده کنید یک جمع بندی سریع این می تواند باعث شود بازیکنان از سرورهای آنلاین بازی خارج شوند و سپس نتوانند به تزئینات خود در حالت چندنفره دسترسی داشته باشند.

اگرچه به نظر می رسد این مشکل خاص حل شده است. اما بازیکنان همچنان با این ویژگی مشکل دارند یک جمع بندی سریع شکایت هایی برای راه اندازی مجدد و اتصال به سرورهای Halo Infinite و سایر بازی های آنلاین ایجاد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید