امکان انتقال بازی های Ubisoft از Stadia به PC با Ubisoft Connect

یوبی سافت اعلام کرد که به کاربران Google Stadia اجازه می دهد تا بازی های متعلق به این شرکت فرانسوی را از طریق سرویس Ubisoft Connect به رایانه شخصی منتقل کنند.

سرویس Stadia در تاریخ 18 ژانویه 2023 (28 دسامبر 1401) در دسترس کاربران قرار نخواهد گرفت و اکنون در میان جدیدترین اخبار بازی مطلع شدیم که یوبی سافت از امکان انتقال بازی های این شرکت از Stadia به رایانه شخصی از طریق یوبی سافت خبر داده است. سرویس اتصال اگرچه یوبی سافت امکان انتقال بازی ها از گوگل استیدیا به رایانه شخصی را فراهم می کند، اما هنوز مشخص نیست که آیا امکان انتقال موارد دیگری مانند ذخیره فایل ها و پیشرفت وجود دارد یا خیر.

جسیکا روچدر همین رابطه، مدیر ارشد ارتباطات یوبی سافت اظهار داشت: اگرچه سرویس Google Stadia در تاریخ 18 ژانویه 2023 بسته خواهد شد، اما خوشحالیم که به اطلاع شما برسانیم که در حال حاضر در حال کار بر روی یک امکان جدید برای انتقال بازی های شما از Stadia به کامپیوتر از طریق سرویس Ubisoft ما متصل هستیم. ما جزئیات بیشتری در مورد این رابطه و سرویس Ubisoft Plus با طرفداران در فرصتی دیگر به اشتراک خواهیم گذاشت.”

مدتی پیش گوگل اعلام کرد که در ابتدای سال 2023 سرویس Stadia را برای همیشه تعطیل می کند. این شرکت تایید کرده است که تمامی سخت افزارها و کنترلرهای خریداری شده توسط گیمرها از فروشگاه رسمی گوگل بازپرداخت خواهند شد. آنها برای بازی ها و محتوای اضافی خریداری شده از فروشگاه Stadia بازپرداخت می خواهند. گوگل انتظار دارد روند بازپرداخت تا اواسط ژانویه 2023 (پایان سال 1401) تکمیل شود. این شرکت در گذشته چندین بازی در حال توسعه برای Stadia را لغو کرده است که ظاهرا Kojima Productions یکی از آنهاست.

  انتشار اسناد مربوط به فرآیند ادغام Discord با کنسول PS5

دیدگاهتان را بنویسید